Ontgrendel je iPhone met ShakeToUnlock (jailbreak)

ShakeToUnlock is een tweak die je in staat stelt om je iPhone of iPod Touch te ontgrendelen door een schuddende beweging te maken. Je kunt er ook voor kiezen om het scherm alleen op te laten lichten, bijvoorbeeld voor gebruik met LockInfo of Cydget.
Paul Pols - · Laatst bijgewerkt:

ShakeToUnlock is een nieuwe tweak van de maker van ScreenDimmer en Firewall IP die je in staat stelt om je iPhone (of iPod Touch) te ontgrendelen door een schuddende beweging te maken. De tweak werkt ook als het scherm van de iPhone is uitgeschakeld of als deze in de slaap-modus staat. Je kunt via de instellingen van de tweak verder kiezen voor de optie just undim om het scherm op te laten lichten, bijvoorbeeld voor gebruikers van LockInfo of Cydget. Bij de tweak hoort een schakelaar voor de populaire applicatie SBSettings.


Om te zorgen dat je jouw iPhone of iPod Touch niet per ongeluk ontgrendelt, kun je via de instellingen van de tweak de sensitiviteit instellen, de hoeveelheid tijd dat de iPhone of iPod Touch onbewogen moet zijn of de keuze maken voor twee aparte schuddende bewegingen binnen drie seconden. Standaard zul je na de installatie een eventuele toegangscode niet meer in hoeven te vullen, maar ook dit kun je via de instellingen wijzigen. Tot slot kun je ervoor kiezen om de tweak alleen te gebruiken als de iPhone of iPod Touch aan het opladen is, om te voorkomen dat je onnodig een aanslag pleegt op je batterij.

ShakeToUnlock is beschikbaar voor $0,79 (± €0,58) via de repository van BigBoss

Reacties: 12 reacties

  1. Afgekeken van iShakeLock?

    ‘Only if on AC’ lijkt me geen goed plan met dat kabeltje eraan :D.

  2. Ben niet zo van het shaken.. Ik houd het wel bij sliden.

  3. Als je je iPhone al gejailbraiked dan kan je ook de gratis “Activator” downloaden in cydia waar je dit ook in kan stellen. En dit is al een tijd uit!

    In activator kan je alles instellen bijvoorbeeld dat als je volume op en neer druk dat het je home knop simuleert of zelfs dat het een applicatie naar keuze opstart!

  4. Origineel geplaatst door Silverlink
    Als je je iPhone al gejailbraiked dan kan je ook de gratis “Activator” downloaden in cydia waar je dit ook in kan stellen. En dit is al een tijd uit!In activator kan je alles instellen bijvoorbeeld dat als je volume op en neer druk dat het je home knop simuleert of zelfs dat het een applicatie naar keuze opstart!

    Dat kan inderdaad ook met activator maar! als de telefoon langer dan 5 seconden in sleep mode is dan kan ik hem niet meer “aan” schudden.
    Het lijkt mij dan ook dat deze app de bewegings sensor aan houdt. En dus lijkt het mij ook een accu-vreter.

  5. lekker handig voor iemand die veel fietst

  6. Ik ben 13 en als ik buiten ga voetballen? 😉

  7. Origineel geplaatst door Luc Schram (.nl)
    Ik ben 13 en als ik buiten ga voetballen?

    Dan;
    – ben je te jong voor een iPhone
    – is deze app niet geschikt voor je

    😉

  8. Origineel geplaatst door Kars81
    Origineel geplaatst door Luc Schram (.nl)Ik ben 13 en als ik buiten ga voetballen?Dan; – ben je te jong voor een iPhone – is deze app niet geschikt voor je

    pwnd!

  9. Wie gaat er nou voetballen met een iphone in zijn broekzak

  10. heb deze app geinstalleerd, maar beviel mij niet echt. Heb het er dus weer af gegooid. Echter nu is mijn 3gs ontzettend sloom en applicaties die verbinding moeten maken (hves, rabobank etc.) starten op en sluiten daarna meteen weer af. Applicaties zoals Nu.nl en telegraaf werken wel, alleen ontzettend langzaam allemaal. Iemand een oplosing?

  11. Hmm had ik een hele tijd geleden al op mn Nokia’s. Pers vind ik zulke opties niet echt nuttig

  12. Origineel geplaatst door kajlaurent
    Wie gaat er nou voetballen met een iphone in zijn broekzak

    ik