Screens is een VNC-app waarmee je een pc of Mac op afstand bestuurt. Om alvast voor te bereiden op de aankomende release van OS X 10.7 Lion, heeft Screens alvast een update gekregen. Deze nieuwe versie is onder andere ook sneller, stabieler en heeft uitgebreidere functies gekregen.
Screens moet je op iPhone (of iPad) installeren en als je pc of Mac installeren. Ben je niet thuis, dan kunnen de twee met elkaar via internet communiceren, om zo de pc of Mac op afstand te besturen. Met de nodige vertraging, het is dan ook niet aan te raden om vanuit de app te gamen of veel te schrijven. Wel is het een ideale manier om die ene foto even te bekijken of een download aan te zetten. Versie 1.6 van Screens komt met de volgende veranderingen:
- Compatibel met OS X 10.7 Lion
- Nieuwe authenticatie methoden (zie User Guides > Connection Settings)
- Verbeterde snelheid
- Verbeterde prestaties
- Betere compatibiliteit met veel Windows VNC servers
- Toetsenbord ondersteunen voor veel talen
- Bugfixes
Lion komt met de dag dichterbij. Wanneer hij precies uitkomt weten we nog steeds niet, alleen dat het OS ergens in juli in de Mac App Store beschikbaar zal zijn. Apple riep vandaag ontwikkelaars op om Lion-apps zo snel mogelijk in te sturen, dus veel langer kan het niet duren.
Download: Screens (€15,99)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik ben toch meer voor teamviewer…
Waarschijnlijk komt morgen Lion uit 🙂
Ikzelf gebruik TeamViewer. Als nadeel vind ik dat je de cursor moet “slepen”. Dat probleem had ik niet met Wyse Pocketcloud, maar die was weer irritant om te gebruiken.
Zo ben ik nu Splashtop aan het proberen.
(is er ook een Lite versie van deze app?)
@Exotic: Overmorgen (14 juli) is waarschijnlijker, het artikel op onemorething noemt de nacht van 13 juli, dit is de nacht van woensdag op donderdag.
Zie ook
Desktop remote does it for me…
’t is Nederlands hier he 😛
Splashtop werkt nu nog het beste voor me. Het past je scherm automatisch aan en je hoeft niet met een muiscursor te werken. Ik mis alleen wat dingetjes die TeamViewer wel heeft.
Echter wil ik deze ook nog eens proberen, het ziet er gelikt uit.
Ik kan niet wachten op die upgrade (Lion) nu al slapeloze nachten 😉 gister mijn laptop opnieuw geïnstalleerd om kaal te beginnen dus ik gok op donderdag. 😉
Maar goed, ik gebruik logmein, vind ik zelf handiger. Niet goedkoop de app maar verder is de functionaliteit wel gratis en het werkt super voor zowel Mac als windows
Ik heb net een macbook pro gekocht. Ik kan niet w88 tot de lion brult!!!!