
FoxTube: beter YouTube kijken op de iPhone
YouTube-video’s afspelen zonder laadtijd vooraf en zonder buffering. FoxTube is de iPhone-applicatie die het doet
en die is vandaag gratis te downloaden uit de App Store. De app, die normaal 2,39 euro kost, heeft nog veel meer aardige functies. Zo blijven video’s in een verkleind scherm doorspelen als je op zoek bent naar een andere video. Ook kan je ter plekke een afspeellijst van video’s maken en die non-stop laten herhalen, wat vooral leuk is als je een Apple TV hebt staan die de AirPlay ondersteunt.
Middels AirPlay-mirroring op de iPhone 4S wordt FoxTube zelfs nóg leuker. Je kan dan ter plekke volgende video’s aan de afspeellijst toevoegen, terwijl de huidige video al in volledig scherm op je televisie afspeelt. Afspeellijsten worden automatisch gegenereerd en opgeslagen als je op een zoekterm zoekt en daarin meerdere video’s afspeelt.

FoxTube is een applicatie waarin op vrijwel alle punten goed is nagedacht hoe YouTube op de iPhone beter kan. Zo kan je onafhankelijk van elkaar het laadritme instellen op een Wi-Fi en 3G-verbinding. Ook geeft de app automatisch suggesties als je begint met het invoeren van een zoekterm. In de zoekbalk kan je snel wisselen tussen zoeken op video’s en zoeken op afspeellijsten. Weer een totaal ander handigheidje is dat je bladwijzers kan leggen ín een video, zodat je bijvoorbeeld in een lange conferentie meteen bij het juiste punt kan beginnen. Een scenezoeker met thumbnails helpt je snel een bepaald deel van de video te vinden. Als laatste opvallende eigenschap blijft het geluid van video’s doorspelen als de app op de achtergrond draait.
In de Verenigde Staten krijgt FoxTube de volle gemiddelde waardering van vijf sterren op 37 beoordelingen.
Downloaden: FoxTube (gratis, was €2,39 inmiddels weer €2,39)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
AirPlay
AirPlay is Apple's draadloze technologie om audio en video te streamen. De huidige versie is AirPlay 2, met ondersteuning voor multi-room audio om muziek af te spelen op meerdere speakers tegelijkertijd. Er zijn steeds meer AirPlay 2 speakers en receivers en er zijn zelfs televisies met AirPlay 2. Een ander voordeel is dat je AirPlay 2-speakers kan automatiseren in HomeKit. We hebben diverse tips om je op weg te helpen!

- Alles over AirPlay en AirPlay 2 [uitleg]
- AirPlay 2 televisies
- AirPlay 2 speakers en receivers
- Sonos-speakers met AirPlay 2 en Siri gebruiken
- Muziek afspelen op meerdere AirPlay-speakers
- AirPlay 2-speaker toevoegen aan HomeKit
- Automatisch muziek afspelen met AirPlay 2 speakers
- Siri en AirPlay 2: zo werkt het
- AirPlay op de Apple Watch
- Toegang geven tot AirPlay op HomePod
- AirPlay Mirroring van Mac naar Apple TV of tv
- Met AirPlay video's streamen vanaf je iPhone of iPad
- Apple TV of tv met AirPlay 2
Best wel cool dat het geluid van video’s op de achtergrond blijven doorspelen; zo kun je muziek luisteren. Beter dan justgobble!
hier ben ik dus al een jaar naar op zoek 😛
Ziet er echt geweldig goed uit! De app zou zijn geld meer dan waard zijn, maar nu nog gratis ook! Bedankt voor de tip.
Prachtige app.
Aanschaffen maar !!
Wat functies overtreft deze app de YouTube app makkelijk, maar volgens mij is de ontwikkelaar vergeten om wat aan de interface op grafisch vlak te doen.
Halloooo FoxTube.
Jammer, de HD versie voor de ipad is niet gratis 🙁
Ben ik nou zo scherl of kun je nergens inloggen en gewoon je abonnementen checken?
Vevo video’s kunnen nu ook worden afgespeeld zonder de vevo app!
Toppie, bedankt voor de hint! 😉
Wel allemaal fijn. Maar de interface is echt lelijk.
Helemaal geweldig!
+ 1 Dit onderbreekt volgens mij ja :O
Kun je ook je YouTube playlist(s) importeren?
Mannekes, hij is gratis én goed, stop’s met zagen over de look? Of maak anders zelf eens iets dat goed is én gratis?
@bob: Als die ontwikkelaar überhaupt wat aan die app wil verdienen, zal die toch wat aan die schijt lelijke interface moeten doen. Lekker alleen aan jezelf denken, nee dat is lekker interessant. Ik hoop dus voor de ontwikkelaar dat hij wat doet met die feedback over die look.
Handig!
Briljant
Nu kan ik dus ook goede (officiële) videoclips bekijken op mn Iphone! Dat kan nl. niet met de Iphone YouTube App.
Gratis nou echt niet ……
Hij was zowel gister als vandaag niet gratis te verkrijgen op mijn toestel! Meerdere malen geprobeerd! Helaas, had hem graag gehad!
Het is maar goed dat ie een dag gratis is maar voor de rest is het een verschrikkelijke app.
Ik gebruik wel de ProTube app in cydia! Nog steeds de beste youtube app op dit momen!
Niet meer gratis
Gratis ja ……
zeer goede app!
Als ik 2.39 betaal krijg ik hem voor niets.
Je bent dan ook wel een dag te laat. Als er op 22 maart wordt gezegd “vandaag gratis” waarom kijk je dan raar op als hij op 23 maart niet meer gratis is?
Hij is helemaal niet gratis :S
De applicatie was donderdag 22 maart gratis dus. Inmiddels kost hij weer 2,39 euro.
shit ben te laat 🙁
Hij is niet gratis?
Tuurlijk is wel gratis. Gewoon installeren 😉
Hoe krijg ik hem gratis als ik naar iTunes ga moet ik betalen
Is niet gratis
Ik wou hem downloaden maar hij is gewoon €2,39 in plaats van gratis…
Wat kunnen mensen toch lekker lezen hè. Nee hij is niet keer gratis als je 2 dagen te laat ben. Als ik zoek in foxtube op bepaald kanaal dan heb ik het idee dat niet alle filmpjes die op YouTube staan in foxtube te zien is.