Leg een dag uit je leven vast op de iPhone

Een Dag... is een nieuwe Nederlandse applicatie waarmee je een dag uit je leven kunt vastleggen. De applicatie is gemaakt door Vodafone.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

dag iphoneMet de applicatie Een Dag… kun je laten zien hoe een dag uit jouw leven eruit ziet. De applicatie is onderdeel van de actie ‘Een dag uit je leven’ van Vodafone. Het idee is dat je gedurende de dag foto’s schiet van de dingen die jij meemaakt en ze uploadt naar een server. Op de website eendaguitjeleven.nl is een diashow te zien van de foto’s die mensen geüpload hebben.


Je kunt de foto’s en de diashow ook delen met anderen. Hoewel het een leuk initiatief is, vragen we ons toch af of het een succes gaat worden. Je leven delen en foto’s uploaden kan immers al via Twitter, Flickr en talloze andere sites. Om Een Dag… te kunnen gebruiken moet je eerst een account aanmaken.

Downloaden: Een Dag… (gratis)

een dag iphone

Reacties: 10 reacties

  1. Er bestaat al zoiets en dat heet DailyBooth, precies hetzelfde idee!
    Leuk geprobeerd Vodafone, maar helaas

  2. En nog meer privé dingen op internet 😛

  3. Lek idee? Leuk bedoel je :)?

  4. Waarom zou je dit willen delen met de rest van de wereld?

  5. @Bart:
    daar is Probleem met een artikel melden voor

  6. Het klopt dat er een Amerikaanse versie van is, maar die maakt er niet zo’n mooie slideshow van als Die dag website. Dus ik vind het wel een interessant idee. Ik fail alleen op het maken van een account, geen enkel useraccount voldoet zodat ik me kan registreren…..

  7. snap het nut er niet echt van
    kun je toch ook gewoon twitteren?

  8. Ik doe dat al sinds begin 2009 op Twitter.

  9. Als je dit leuk vindt, moet je eens My Day, Yesterday Pool op Flickr.com bekijken. Geen fotoos, maar filmpjes. http://www.flickr.com/groups/mydayyesterday/pool/

    “Shoot video throughout a day in your life, then put it together and upload it the next day. Don’t add any music or sound effects, just use what the camera recorded.”