iStudiez Pro kan nu gegevens tussen meerdere iOS-apparaten synchroniseren

iStudiez Pro kan nu gegevens tussen meerdere iOS-apparaten synchroniseren

iStudiez Pro heeft een update gekregen en synchroniseert de gegevens voortaan tussen meerdere apparaten: iPhone en iPad of iPod touch.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

istudiez-proDe iPhone-applicatie iStudiez Pro heeft een update gekregen met als nieuwe functie: cloudsynchronisatie. iStudiez Pro is een app voor scholieren en studenten. Ze kunnen er hun huiswerk, lessen, proefwerken en scores mee vastleggen. Tot nu toe zat je met deze app vast aan de gegevens die je lokaal had ingevoerd. Met de nieuwe update is het nu mogelijk om draadloos te synchroniseren. Heb je een iPhone en iPad (of iPod touch), dan kun je deze universele app op meerdere apparaten installeren en de gegevens onderling uitwisselen. Je hebt altijd actuele gegevens bij de hand.


istudiez screenshotDe update bevat kleine verbeteringen, zoals icoontjes voor examens in de weekweergave en decimale gewichten die je aan cijfers kunt hangen. De optie om aan te geven met welke medestudenten je een opdracht uitvoert is tijdelijk weggehaald.

Bij de bugfixes staat dat een aantal taalfouten in de Nederlandse vertaling is verbeterd en dat het crashen van de app bij het opslaan van opdrachten nu is opgelost. De omschrijving in de App Store vermeldt verder dat afgelaste lessen en notities bij lessen tijdelijk niet worden gesynchroniseerd. Wel komt er een Mac-versie aan waarmee je de gegevens van iStudiez Pro straks ook op de desktop kunt bewerken.

Voor iStudiez Pro heb je de nieuwste versie van iOS nodig (4.2).

Downloaden: iStudiez Pro (€2,39)

Reacties: 11 reacties

  1. Ein-de-lijk!!! Dit zou er eigenlijk al vanaf het begin af aan in moeten zitten

  2. Helaas werkt – althans in ons geval – het syncen voor geen meter. Shake to sync idem.

  3. is er nog meer van dergelijke ‘school’-software? zou mooi zijn om hiervan een vergelijking te zien.

  4. Misschien moeten ze even naar de appie kijken. Daar werkt het perfect.

  5. Ik gebruik gewoon de normale agenda app voor school.. Werkt prima.

  6. Gewoon tekstbestandjes maken en op Dropbox zetten. Is gratis en het syncen gaat probleemloos tussen alle iOS onderling en uiteraard alle desktop computers.

  7. Origineel geplaatst door Jo!
    is er nog meer van dergelijke ‘school’-software? zou mooi zijn om hiervan een vergelijking te zien.

    Classes is een alternatief.

  8. Origineel geplaatst door Jo!
    is er nog meer van dergelijke ‘school’-software? zou mooi zijn om hiervan een vergelijking te zien.

    Inderdaad iPhoneclub, misschien is een verzameling/vergelijkign van een aantal productieviteit school/studie-apps wel een goed idee…

  9. Ik heb ze gezegd dat ik het nog niet gebruik, omdat je niet kan selecteren welke week je college hebt. Daardoor moet ik 6x een hoorcollege aanmaken voor 1 hoorcollege op sommige vrijdagen.
    Had snel reactie, dus hopelijk komt in de volgende update.

  10. Origineel geplaatst door Robin
    Origineel geplaatst door Jo!is er nog meer van dergelijke ‘school’-software? zou mooi zijn om hiervan een vergelijking te zien.Classes is een alternatief.

    volgens mij is dat alleen een registratie van je timetable, en niet een app om ook al je taken en planningen en huiswerk in vast te leggen.

  11. Ieder zo zijn voorkeuren, maar persoonlijk zie ik hier het nut niet van in. Waarom zou ik mijn collegetijden in een aparte app zetten, en daarmee in een aparte agenda? Dan moet ik 2 agenda’s bekijken voordat ik een afspraak kan maken.. En mijn todo’s, daar gebruik in Things voor, dat is erg goed (alleen wel erg duur helaas).. Ook dan is het weer onhandig, 1 app voor je school-todo’s en 1 voor je andere todo’s.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.