iPad-app Dagblad van het Noorden komt in september

De krant Dagblad van het Noorden komt op 30 september met een eigen iPad-applicatie. Die wordt vergelijkbaar met de app van concerngenoot Leeuwarder Courant, maar heeft wat extra features.
Bart Breij -

DvhN op de iPadDe Drents-Groningse krant Dagblad van het Noorden komt op 30 september met een eigen iPad-applicatie. Die zal gepositioneerd worden tussen de snelheid van de website en de diepgang van de krant in. Qua uiterlijk zal de applicatie van Dagblad van het Noorden veel overeenkomsten tonen met de app van concerngenoot Leeuwarder Courant.


Hans-Jacob de Gier van het dagblad zegt erin te geloven dat de iPad-applicatie voor de toekomst een mooie manier is om het regionale nieuws te consumeren. De Gier: “De app lijkt op die van de Leeuwarder Courant, maar er worden wel wat extra features ingezet.” Ook de redactionele formule zal in grote lijnen hetzelfde zijn. Er worden gespecialiseerde journalisten binnen de redactie aangewezen die de iPad-app voorzien van actuele berichtgeving. Een maandabonnement gaat 11,99 euro kosten. Dat is hetzelfde bedrag als bij de concerngenoot.

De Leeuwarder Courant vertelde iPadclub twee maanden na de uitgave van haar iPad-app dat ze de verwachtingen flink opschroeft voor het aantal abonnees. In het voorjaar van 2012 wil het Friese dagblad 450 vaste iPad-abonnees hebben.

Informatie

Laatst bijgewerkt
24 augustus 2011 om 11:50
Categorie
Kiosk

Reacties: 7 reacties

  1. “de snelheid van de website” lol.
    Nou dat belooft wat.

  2. Even rekenen hoor:
    450 vaste abbonnementen (als het heel goed gaat) a 11,90 per maand is 64.000 op jaarbasis. Dat wil zeggen dat er nog geen twee dedicated journalisten er zich mee bezig kunnen houden. Dus bij zeer goede verwachtingen al verlies…….. Handige business case.

  3. Het DvhN heeft nog niet eens de diepgang van een huisaanhuis blaadje.

  4. Origineel geplaatst door Swasmahammad Dandradhsaping
    Het DvhN heeft nog niet eens de diepgang van een huisaanhuis blaadje.

    Blijkbaar krijg je de DvhN niet iedere dag in de bus

  5. @Swasmahammad Dandradhsaping:

    U woont zeker in een ander deel van Nederland?

  6. Super! Dat wordt een instant buy voor mij. Ik was al een tijdje jaloers op “de Friezen” dat zij wel een regionale app hadden. Ik zeg, laat maar komen!

  7. Origineel geplaatst door Jay
    “de snelheid van de website” lol. Nou dat belooft wat.

    Correctie. Had de site al een tijdje niet meer bezocht, maar die is dus aangepast/verbeterd 🙂