iBendXL: dunste iPad-houder kost maar een tientje

De iBendXL is een superlichte en superplatte houder om je iPad rechtop te zetten. Je vouwt een stuk plastic in de juiste vorm en je houder is klaar.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

ibendxlDe iBendXL is de opvolger van een iPhone-houder die al eerder verschenen is onder de naam iBend. Het ging daarbij om een klein en opvouwbaar iPhone-houdertje. De iBendXL is bedoeld voor het grotere werkt. Deze $10 kostende houder is in uitgeklapte toestand het dunst wat je ooit hebt gebruikt. Je kunt je iPad er staand en liggend in zetten, zelfs wanneer de iPad is voorzien van een case.


ibendxl ipadDe iBendXL bestaat uit een slim uitgesneden stuk plastic, dat je enigszins rond moet buiten om de iPad erin te kunnen zetten. Haal de iPad weer uit de iBendXL en je kunt hem plat opgebouwen in je laptoptas of iPad-hoes steken. Zo heb je altijd een houder bij de hand, zonder dat je je een breuk tilt. Handig voor in de trein, het vliegtuig of als je onderweg in een café zit en even iets wilt bekijken of tikken.

Bij de iPhone-houder verschenen later ook houders met artistieke opdruk. Die zijn er voor de iPad nog niet: je kunt alleen kiezen uit zwart of wit. De iPhone-houder kost $4,99 en de iPad-houder $9,99.

Meer info: iBendXL iPad-houder

Informatie

Laatst bijgewerkt
20 november 2010 om 10:48
Onderwerp
Categorie
Accessoires

Reacties: 6 reacties

  1. Net wakker zeker. Dat bericht staat vol typfouten xD

    Verder vind ik zo’n stuk plastic een beetje overbodig. Je kan het zelf ook maken van karton 😐

  2. Inderdaad! Terug naar de school banken jij, met je ‘buiten’ (buigen), en ‘opbouwen’ (opvouwen).

  3. Everyone is een critic…. Als je deze site onderhoudt van aritkels zoals Gonny dat doet mag je af en toe wel eens wat schrijffouten maken op een zaterdagochtend….

    Maar ontopic:

    De iBend voor mijn iPhone is een van mijn meest gebruikte online aankopen. Ik ga deze dus zeker overwegen als ik in februari een van de nieuwe iPads aanschaf.

    Maak maar eens een “stuk karton” na dat zo dun en flexibel is… Zelfs als het zou lukken zou het mij voor 15$ de tijd en moeite niet waard zijn…

  4. Nou ja zeg, beetje meer respect mag wel hoor 😉

    school banken? Het is gewoon schoolbanken hoor. Eerst je eigen Nederlandse spelling gaan bekritiseren, daarna die van anderen.

    Ontopic:
    Hmm, ziet er erg interessant uit!

  5. Ha doen ze goed $9.99 voor een stukje plastic.. Winstmarge zal iets van 99% zijn;-)

  6. Net besteld lijkt me handig. Met deze code krijg je 20% korting, dan ben je voor $10,49 klaar. IBNDXL20

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.