JAVOedge Mini Stylus: altijd bij de hand, maar toch onhandig

De JAVOedge Mini Stylus is een slimme oplossing, waarbij je een stylus in de dockconnector van je iPad steekt. Maar het korte stompje is eigenlijk net iets te klein om comfortabel te gebruiken.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

javoedge-stylusDe Mini Stylus van JAVOedge lijkt op het eerste gezicht een prima idee: je maakt de stylus vast aan de dockconnector van je iPhone of iPad, zodat hij altijd bij de hand is. Vastmaken van een stylus aan de Smart Cover van de iPad heeft niet zoveel zin, dus eigenlijk is de Mini Stylus best goed gevonden. Wired klaagt echter dat het stompje totaal niet bruikbaar is: hij is veel te klein, waardoor je juist voor toepassingen als schilderen en handgeschreven teksten, veel te weinig grip hebt.


stylus miniBovendien ligt de stylus niet lekker in de hand: in plaats van afgeronde hoeken heeft de Mini Stylus scherpe vierkante hoeken en een plastic uitsteeksel. Het voelt zoals de kleine stompjes potlood die je vroeger op school wel eens moest gebruiken, vindt Wired. De pen kost 9,95 dollar exclusief verzendkosten.

Meer info: JAVOedge

Informatie

Laatst bijgewerkt
14 augustus 2011 om 12:23
Categorie
Accessoires

Reacties: 5 reacties

  1. Briljant idee! Gebruik altijd een stylus en heb hem noodgedwongen los in m’n tas.
    Maar waarom geen gewone, lange slanke stylus met dezelfde bevestigingsmogelijkheid? Kan voor deiPad in ieder geval makkelijk.
    Of nog beter: het bevestigingsdeel is los te koppelen van de pen en blijft in de iPad.

  2. Ik vind het maar een klein onding. Het Enige dat handig is
    dat je deze aan de onderkant van je iPad vast kan zetten maar om er mee te werken; je heb er geen grip op. Hij is
    Veel te klein om er goed mee te kunnen werken. Ik vind het ook nog een duur apparaat. Ik heb zelf een speciale iPad pen op internet gekocht en deze kostte mij met verzenden 19,95. En daar heb je een goeie grip mee voor op je iPad. Het is niet zomaar een rommeltjes pen.
    Deze heeft een rubbere kop en het is net zo groot als dat je een een schrijf en koopt.

  3. @fluisteraar: Welke gebruik je dan?

  4. Ik overweeg toch eens om een stylus te gaan gebruiken. Is er al eens een review verschenen van een aantal modellen?

  5. Ik heb er meerdere gehad maar uiteindelijk blijven hangen bij de Stylus van Wacom. Zeer goed voor tekenwerk.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.