Padcaster: bevestig een DSLR-lens aan je iPad

De iPad-case Padcaster maakt het mogelijk om een DSLR-lens aan je iPad te bevestigen. Het accessoire lijkt vooral gericht op professionals: je betaalt voor de case namelijk 200 euro.
Bastiaan Vroegop -

PadcasterHoewel niet iedere iPad-bezitter de ingebouwde camera evenveel gebruikt, zijn er ook mensen die zonder moeite de tablet gebruiken om een foto te maken of een filmpje te schieten. De nieuwe iPad-case Padcaster probeert de camera van de iPad nog vollediger te maken, door het mogelijk te maken om verschillende DSLR-lenzen te bevestigen. Verschillende bevestigingspunten op de case maken het mogelijk om een statief te bevestigen, zodat je een stilstaand beeld kunt filmen.


De Padcaster werd deze week aangekondigd op een Amerikaanse omroepbeurs. Het accessoire lijkt zich te richten op professionele fotografen en cameramensen, iets dat je in de prijs ook terugziet: je betaalt voor de case 199 dollar. Ook moet je een bijbehorend accessoire kopen waarmee je de lens aan de case kunt bevestigen voor 80 dollar. Heb je geen DSLR-lens, dan zul je deze ook zelf moeten kopen.

The Verge schrijft dat de Padcaster nu al te koop is, maar de site van de fabrikant laat enkel een aantal filmpjes zien. Geïnteresseerden worden wel opgeroepen om een e-mailadres in de reacties achter te laten, zodat er contact opgenomen kan worden.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Reacties: 8 reacties

  1. hiervoor gebruik ik gewoon mijn canon en via de usb kit zet ik video over naar mijn ipad als ik het wil bewerken..

    maar als ik echt goed wil werken gebruik ik toch echt mijn macbook onderweg.

  2. Vraag me altijd af wie dat soort dingen koopt?

    Zo wil je een goede camera dan kan je beter een echte camera kopen

  3. Gaat mijn vr werken, als ik mijn 80-400 daarop mount ?

    🙂

  4. Grappig bedacht. Heb een Canon met 70-300 uit de professionele serie zou hem wel eens willen testen op de iPad 😀

  5. Je moet wel alles handmatig doen. Niet alleen scherpstellen maar ook diafragma (en dat kan bij de meeste lenzen niet meer). En imagestabalisation zal niet werken zonder voeding.
    Als je toch al een tas meeneemt voor je lenzen, doe er dan een DSLR body bij. Wat een onzin.

  6. Origineel geplaatst door remcootjeGrappig bedacht. Heb een Canon met 70-300 uit de professionele serie zou hem wel eens willen testen op de iPad

    Jij wilde dus vooral even laten weten dat je een “lens uit de professionele serie” hebt? We’re not impressed.

    En dan OnTopic: De énige reden die ik kan bedenken waarvoor je dit monsterlijke product zou kopen, is het feit dat je GPS-data in je foto’s hebt als je ze zo neemt. Voor de rest is het volkomen achterlijk.

  7. je hebt geen ipad nodig om te geotaggen er zijn genoeg echte body’s die dat kunnen

  8. Origineel geplaatst door AndréOrigineel geplaatst door remcootjeGrappig bedacht. Heb een Canon met 70-300 uit de professionele serie zou hem wel eens willen testen op de iPadJij wilde dus vooral even laten weten dat je een “lens uit de professionele serie” hebt? We’re not impressed.En dan OnTopic: De énige reden die ik kan bedenken waarvoor je dit monsterlijke product zou kopen, is het feit dat je GPS-data in je foto’s hebt als je ze zo neemt. Voor de rest is het volkomen achterlijk.

    You are not impressed bedoel je maar ik denk eerder jaloezie. Btw als ik zeg L-serie snappen niet veel personen dat. En wees maar wel impressed want daarmee kun je mooie testjes maken als het werkelijk werkt.
    Maargoed jouw niet onderbouwde mening zegt genoeg.

    Diafragma is softwarematig net als bij de simpele compacts dus het zou mogelijk moeten zijn. Alleen ben ik bang voor vervorming en vignetting

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.