AeroPad Two: iPad-speakerdock van tien kilo

De AeroPad van Jarre is een iPad-dock
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

jarre aeropad dock
Fabrikant Jarre heeft een nieuwe iPad-dock gemaakt, waarin je iPad nog beter tot z’n recht komt. De 699 euro kostende dock met speakers is vanaf september 2012 leverbaar.


Als je dit product helemaal ziet zitten, kun je nu al een pre-order plaatsen. De AeroPad weegt maar liefst 10 kilo en is bijna 90 centimeter breed. Er zit een 30-pins connector in, die geschikt is voor de iPhone, iPad en diverse iPod-modellen. De vier speakers leveren een vermogen van 30 Watt per stuk en de subwoofer levert daar nog eens 80 Watt bij. Je hebt keuze uit drie uitvoeringen, waarbij de achterkant en onderkant steeds van vlekvrij staal zijn gemaakt. Het frontje is gemaakt van bamboehout, zwarte of witte kunststof. Er zijn inmiddels zoveel speakerdocks voor de iPhone en iPad gemaakt, dat je als fabrikant echt moeite moet doen om nog op te vallen. Bij de AeroPad Two is dat wat ons betreft gelukt.

Te koop via: Jarre.com (€699) en retailers

aeropad ipod dock

Informatie

Laatst bijgewerkt
25 april 2012 om 20:55
Categorie
Accessoires

Reacties: 12 reacties

  1. Vraag mij toch af wie zoiets voor die prijs aanschaft.

  2. Ziet er best wel leuk uit. Hoewel ik de achterkant mooier vind dan de voorkant. Als het geluid minstens zo goed klinkt als mijn Harman Kardon gal-55, dan koop ik hem. De lage tonen zouden wel goed klinken denk ik door de subwoofer, maar wat ik belangrijker vind is dat het geluid gebalanceerd is, dus voor elke speaker één paar tweeters voor midden en hoge tonen.

  3. Wat een lelijk ding.

  4. PRACHTIG!

  5. Lijkt op een amerikaans auto-dashboard. Misschien als dashboard inbouwen?

  6. Jammer dat er geen bluetooth op zit net zoals de bose sounddock 10

    Kan je vanaf de bank je muziek afspelen zonder dat je steeds naar het apparaat moet lopen

  7. Nou, dat zou helemaal niet misstaan op mijn dressoir. Ziet er een stuk beter uit dan die blikken ipod dock die hij hiervoor had verzonnen

  8. Ziet er mooi uit maar 700 euro is een beetje te duur voor mijn ipad 3

  9. Een iPad dock begrijp ik niet echt. Zit de rest van de familie lekker te luisteren naar muziek via de iPad/dock, moet ik ‘m steeds weer uit de dock halen om te mailen, browsen etc. en weg muziek.

  10. OMG nou is toch geen geld mijne koste 1299.. maar moet toegeven als je het geld er niet voor heb is het een prijs ja@scorpiosoft:

  11. Origineel geplaatst door JV
    OMG nou is toch geen geld mijne koste 1299.. maar moet toegeven als je het geld er niet voor heb is het een prijs ja@scorpiosoft:

    wel echt heel stoer hoor.

  12. Los van het überhippe taalgebruik “Als je dit product helemaal ziet zitten (…)” snap ik zulke producten niet goed. Wat voor speakers je ook aan een iPad hangt, het blijft behelpen qua geluid omdat de basis niet goed is. Er gaat niets boven een goeie (voor- en eind)versterker, cd-speler of streamer met DAC.

    Maar goed, als hifi-liefhebber stel ik misschien wat hogere eisen dan de gemiddelde consument.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.