Private Journal: dagboek op je iPad

Private Journal: dagboek op je iPad

Private Journal is een nieuwe iPad-applicatie waarmee je een persoonlijk dagboek kunt bijhouden.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

private journal ipadPrivate Journal is een nieuwe iPad-applicatie waarmee je een persoonlijk dagboek kunt bijhouden. Je kunt er je belevenissen mee vastleggen of terugkijken of je op de goede weg bent. Maar je kunt er ook foto’s en stickers in plakken en bijpassende muziek kiezen. Je kunt er ook een wachtwoord op zetten om te voorkomen dat anderen je verhalen lezen. De app is bij de lancering tijdelijk gratis. Er zijn in de App Store wel meer dagboek-applicaties voor de iPad verschenen maar die zijn bijna allemaal betaald, zoals Chronicle for iPad (€2,39), MaxJournal for iPad (€2,39) en de van de Mac bekende MacJournal for iPad (€4,99). De hier besproken gratis app Private Journal heeft geen koppeling met Dropbox, Blogger of LiveJournal maar heeft voor mensen die lokaal teksten willen bewaren genoeg functies.


Downloaden: Private Journal (gratis)

private journal

Informatie

Laatst bijgewerkt
17 oktober 2010 om 13:46
Onderwerpen
,
Categorie
Lifestyle

Reacties: 5 reacties

  1. Ik heb me niet verdiept in de andere journals, maar ik was prettig verrast toen ik deze bekeek. Heel makkelijk en ziet er hardstikke leuk uit. Inderdaad is een export naar PDF of anderzijds afdrukbare documenten wel fijn. Maar wie weet komt dat nog. Een backup kunnen maken is zeker belangrijk naar dropbox, googledocs en iDisk, maar voor nu ga ik een kijken of ik het bij ga houden.

  2. Ik ben niet zo’n dagboekmens maar vond het erg handig om bijvoorbeeld tijdelijk een medicijndagboek bij te houden.

  3. De pest met dit soort apps voor mensen die het echt voor een dagboek willen gebruiken is dat de beveiliging vaak niets anders voorsteld dan dat het wachtwoord je verhindert het programma te gebruiken, terwijl je vaak via achterdeurtjes (DiskAid, SSH toegang, etc.) gewoon bij de onversleutelde bestanden kunt komen. Ik heb er zelfs al een paar getest waarbij je die bestanden vervolgens in een kopie van de app op een ander iOS device (waarvan je het wachtwoord -wel- weet) terug kon plaatsen en gewoon inlezen.

    Maar aangezien deze nu gratis is, is het wel de moeite waard het te downloaden en te testen. 🙂

  4. Zoals eerder aangegeven is de backup een probleem. Ik zie ook een probleem als je behoorlijk gebruik hebt gemaakt van deze Apps en die wordt na een tijdje niet meer ondersteund, dan heb je geen export mogelijkheid om al je gegevens naar een leesbare vorm om te zetten. Denk aan Word of Pages.

  5. @Rick: Maar wat je wel kunt doen is gewoon er een foto van maken door tegelijk op de sluitknop en terugknop te klikken.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.