Micro Surface 2.0 en Asterope tijdelijk gratis

Micro Surface 2.0 en Asterope tijdelijk gratis

De betaalde iPhone-applciaties Micro Surface en Asterope zijn tijdelijk gratis te downloaden. Micro Surface is een variant op Microsoft's Surface-technologie en bij Asterope moet je op Androids jagen.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Micro SurfaceEen paar dagen geleden kwam Light Table beschikbaar, een applicatie waarmee je foto’s kon samenvoegen tot een collage. De applicatie ligt met een prijs van €0,79 voor iedereen binnen handbereik. Maar het kan ook gratis: met de applicatie Micro Surface. Deze applicatie imiteert Microsoft Surface, waarbij je foto’s op een andere manier kunt bekijken. Daarbij wordt multitouch met maximaal vier vingers ondersteund. De ontwikkelaar geeft Micro Surface tijdelijk gratis weg omdat er 9.000 stuks zijn verkocht. Een extra reden om te downloaden: sinds gisteren is versie 2.0 beschikbaar met betere stabiliteit en de mogelijkheid om te verschuiven terwijl je gelijktijdig aan het zoomen of roteren bent.


Ook tijdelijk gratis: Asterope (voorheen €2,39) het spelletje waarbij je moet voorkomen dat de aarde wordt veroverd door Androids. Twee weken geleden hebben we daar al eens iets meer over geschreven.

larrys goldNog meer aanbiedingen:

  • Skippy XL (was €2,39 nu €1,59): bordspel in Halloween-stijl
  • i-map-u (was €1,59 nu €0,79): bepaalt je huidige locatie en stuurt deze naar vrienden
  • Game Timer (was €1,59 nu gratis): tijdklok voor schaken, dammen, go en andere spellen
  • Larrys Gold (was €1,59 nu €0,79): avonturenspel waarbij je een pot goud moet vinden, zie screenshot hiernaast
  • Pantemporal (was €1,59 nu €0,79): tijdklok waarmee je projecten en andere activiteiten kunt registreren
  • Snow Reports (was €2,39 nu €1,59): sneeuwjournaal voor ruim 1.200 wintersportplaatsen in Europa, VS en Canada
  • Rock Paper Scissors (was €1,99 nu gratis): probeer je tegenstander te verslaan met een simpel strategiespelletje

Informatie

Laatst bijgewerkt
30 oktober 2008 om 14:30
Onderwerpen
,
Categorie
Diensten

Reacties: 14 reacties

  1. fijn dat jullie ons op de hoogte brengen! bedankt!

  2. Dit is wel lichtelijk offtopic, maar ik vind het super hoe jullie ons inlichten over gratis apps/progs. Ga zo door!!

  3. Hmm..als dank voor de 9000 downloads (ook een van mij :P) krijgt de rest ‘m gratis. Wat haal ik er uit dan? 😉

  4. Je kunt ook photoboard downloaden bereikt ook super resultaten kost €0.79 verder keep up the good work.

  5. ipv i-map-u is sinds kort ook “over here” gratis. Ziet er net wat beter uit. Zit ook optie op om je huidige locatie op de kaart bij te stellen. Dus misschien ook handig voor 2g gebruikers.Link appstore

  6. voor de mensen die alle tijd hebben (zoals ik) kan je ook de site appshopper.com in de gaten houden! Toch fijn dat r hier afentoe ook aandacht aan wordt besteed.

  7. Als jullie dit op onze site lezen, doe dan gewoon sportief en zet een link erbij gewoon “Via:”, doen wij net zo goed richting jullie.

  8. Origineel geplaatst door iPhone Platform
    Als jullie dit op onze site lezen, doe dan gewoon sportief en zet een link erbij gewoon “Via:”, doen wij net zo goed richting jullie.

    haha.. net of iemand die site kent

  9. Hmmm, veel stabieler is het niet geworden. Na het plaatsen van 6 foto’s wordt het merkbaar langzamer en na 7 of 8 foto’s crasht het (meestal loopt de iPhone vast).

  10. Leuk spelletje Asterope !

  11. Origineel geplaatst door Artistik

    Origineel geplaatst door iPhone Platform
    Als jullie dit op onze site lezen, doe dan gewoon sportief en zet een link erbij gewoon “Via:”, doen wij net zo goed richting jullie.

    haha.. net of iemand die site kent

    Site?? 😛

  12. Blijkbaar wel als je de bezoekers aantallen ziet. 😉

  13. waarom zo denigrerend doen over iphoneplatform??
    Goed dat er nog andere sites zijn kwestie van afwisselen!!
    Ik kende de site niet maar hij leek toch intresant!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.