Uit Japan: champagne en sushi op de iPhone

Uit Japan: champagne en sushi op de iPhone

Twee applicaties uit Japan: met iChampagne 2008 laat je de champagnekurken knallen en met de binnenkort te verschijnen geïllustreerde sushi-encyclopedie kun je opzoeken hoe de verschillende sushi-varianten heten.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

sushi_iphoneTwee nieuwe applicaties voor levensgenieters: iChampagne 2008 is gemaakt door de Japanse ontwikkelaar Applyia. Schud je de iPhone, dan opent de fles champagne en spuiten de bubbels over het scherm. Hoe harder je schudt, hoe meer bubbels. De applicatie is voor €0,79 te koop in de App Store. Een heel andere applicatie is Sushi Neta Zukan, een geïllustreerde sushi-encyclopedie van het Japanse bedrijf Shogakukan. Dit bedrijf gaat een gids met 82 verschillende sushi-varianten uitbrengen, waarmee je eindelijk weet welke sushi je moet bestellen. Mocht je niet weten hoe je het moet uitspreken, dan kun je altijd nog het plaatje laten zien. De geïllustreerde sushi-encyclopedie komt binnenkort beschikbaar voor ongeveer $5.


Shogakukan brengt al een aantal iPhone-applicaties uit in de App Store, waaronder een gids voor Japanse paddestoelen, maar die zijn alleen in het Japans beschikbaar. De sushi-gids krijgt ook een Engelse bijlage.
Hieronder nog een filmpje van iChampagne 2008 (€0,79) in actie.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Via: Crunchgear (sushi) en DVICE (iChampagne)

Informatie

Laatst bijgewerkt
27 december 2008 om 17:01
Onderwerpen
,
Categorie
Diensten

Reacties: 5 reacties

  1. Die champagne is wel geinig.;)
    Maar of iedereen het geluid hoort ’s avonds bij het aftellen…

  2. OMG, men ziet je al staan met je Iphone om 23:59. Denk dat ze je dan gelijk sturen naar zo’n huis waar ze de gordijnen opeten :S KOEKOEK

  3. Hoe nutteloos je het allemaal kan vinden, veel komt namelijk neer op rotzooi wat je ook bij Jamba zou kunnen verwachten…
    Op de een of andere manier blijkt er geld te verdienen aan idiote filmpjes die je kan tonen op het mooie scherm van de iPhone.
    Wonderbaarlijk, maar waar.

  4. Dit zijn echt de nutteloze apps!

    Maar er zijn blijkbaar genoeg nerds die denken dat dit grappig is 😛

  5. Nu nog een nederlands restaurant zoeken die wat meer exotische sushi serveert, want meestal komt men niet verder dan het standaard werk met zalm en tonijn.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.