Zoals bekend komen er twee versies van de Apple iPad: een variant met alleen Wi-Fi en later nog een tweede model, waarbij Wi-Fi en 3G worden gecombineerd. Hoe onderscheid je de een van de ander? Simpel: het 3G-model heeft een duidelijke zwarte strip langs de bovenkant. Dit is nodig voor een betere 3G-ontvangst, omdat het aluminium van de behuizing de signalen minder makkelijk doorlaat.
De Wi-Fi-versie is vanaf eind maart verkrijgbaar, de 3G/Wi-Fi-versie vanaf eind april. De eerste generatie iPhone had ook een aluminium behuizing en een zwarte strip (die overigens veel kleiner was). Toen Apple bij de iPhone 3G overstapte naar een plastic behuizing was de strip niet meer nodig.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Microsoft
Microsoft is, naast Apple en Google, een van de grootste techbedrijven ter wereld. Microsoft is vooral bekend van de Windows-pc's, maar ook van Office, de Internet Explorer- en Edge-browsers, Xbox en meer. Lees alles over Microsoft op je iPhone, iPad en Mac gebruiken. Microsoft heeft meerdere apps en diensten die voor Apple-gebruikers interessant zijn, zoals Office en Outlook. Hier zie je alles op een rijtje.

- Microsoft voor Apple-gebruikers
- Microsoft Office op iPhone en iPad
- Wanneer moet je betalen voor Office op de iPad?
- Office op de iPhone installeren
- Office op de iPad installeren
- Microsoft Office op je Mac gebruiken
- Windows op je Mac draaien: dit zijn de mogelijkheden
- iCloud voor Windows gebruiken
- Boot Camp: Windows op Mac
- WhatsApp voor Windows: zo werkt het
- Overstappen van Windows naar Mac
Wet iemand of het mogelijk is de iPad te thetteren met iPhone?
Dan heb je geen extra abonnement nodig.
Lijkt mij een interessante combinatie
Tja.. vind het opzich niet mooi zo’n zwarte plastic strip.. maarja.. hopelijk gaan ze in een (eventuele) 2e versie niet over op een gehele plastic achterkant net als de iPhone.. Dat ‘brushed’ aluminium vind’k wel super cool! 😀
Achja.. ’t is maar de achterkant, dus je hoeft er zelf niet tegenaan te kijken 😉 Zoals Steve ooit eens zei, ‘onze achterkant is mooier dan de voorkant van vele anderen’ (of iets in die trend)
Hadden ze dat bij de iphone ook niet kunnen doen? Dan hadde we tenminste ook fatsoenlijk 3g bereik..
Wel jammer dat hij aan de voorkant ook nog zichtbaar is.
@FransP:
zat ik ook aan te denken, maar mocht je dat met een kabeltje willen doen dan moet je dubbel de iPhone/Pod stekker hebben denk ik.. aan allebei de kanten een apple kabel toch?
Ik denk dat tethering wel degelijk beschikbaar gaat komen via de BT functie. Onze vrienden in het jailbreak landschap zullen wel al klaar staan om hier op in te springen.
kwestie van weken ; ) (ik citeer dit bericht wel nog ergens midden maart :))
Waarschijnlijk is de plastic behuizing van de 3G niet zo goed bevallen. Mijn exemplaar zit, ondanks beschermhoesjes, onder de (haar)scheuren. Hopelijk houdt hij het vol tot de iPhone 4G uitkomt.
Ik ben wel blij met een aluminium behuizing voor de iPad.
Omdat de naam iHdB al bezet was ga ik vanaf nu verder als iDyslectic 😉
Via MyWi kan je een jailbreaked iPhone gewoon als Wifi router gebruiken, samen met de iPad op Wifi. Zodoende is 3G op de iPad niet nodig. Enige nadeel is dat het redelijk wat stroom verbruikt op de iPhone. Voorlopig zie ik de toegevoegde waarde niet van 3G op de iPad. Voor mij is deze oplossing voldoende omdat ik toch meestal via een wifi basisstation zal internetten.
Maar dmv tethering kan de ipad dus geen gebruik maken van je iphone?
Via USB: Waarschijnlijk niet.
Via Bluetooth : Misschien wel.
Via MyWi : Vrijwel zeker wel.
Ik hoop echt dat dit de nieuwe lijn wordt voor de Iphone 4G. Echt zeer nice dat unibody uiterlijk.
Dit is mij niet eens opgevallen wist je dat MAAR wat mij wel is opgevallen dat is dat er een achtergrond is in het menu en geen zwarte achtergrond zoals de iPhone en iPod touch zal deze ook te veranderen zijn?
@Iphonevanolaf:Hopelijk
@Iphonevanolaf: Ja, is te veranderen. Jobs zei dat je er persoonlijke foto’s neer kon zetten.