Nieuwe foto’s van uSwitch tonen een iPhone 6-achterkant, waarvan het logo bestaat uit een ander materiaal. Het gebruik van het alternatieve materiaal is voornamelijk te zien op foto’s van de binnenkant. Op eerdere foto’s was al een uitgefreesd logo op de iPhone 6-achterkant te zien, maar de nieuwe beelden lijken hier enigszins van af te wijken.
De nieuwe iPhone 6-achterkant in de foto’s lijkt van een andere bouwkwaliteit dan het eerder gelekte alternatief. De binnenkant van de twee iPhone 6-behuizingen lijkt bovendien af te wijken. Toen begin juli foto’s lekten van een iPhone met uitgefreesd Apple-logo, zat daaronder een ronde inkeping. Op de nieuwe foto’s is dit detail nergens te bespeuren. Dat kan betekenen dat één van de twee onderdelen nep is, maar er is nog een mogelijkheid: één van de twee is mogelijk een prototype.
De nieuwe foto’s sluiten verder nauw aan op wat we eerder hebben gezien. Op de beelden heeft de iPhone 6 nog steeds twee dikke omleiningen aan de boven- en onderkant, iets dat volgens geruchten wellicht niet in het uiteindelijke toestel te zien is. Het is nog onduidelijk of het logo ook licht zal geven, zoals op bijvoorbeeld de MacBooks. Volgens de lekkers is het gebruikte materiaal hier dun genoeg voor.
De iPhone 6-achterkant in de foto’s is bedoeld voor het 4,7-inch-model. Dit is volgens berichten één van de twee iPhone 6-modellen die Apple wil uitbrengen: later moet er een 5,5-inch-variant op de markt verschijnen. Hoogstwaarschijnlijk verschijnt de 4,7-inch iPhone 6 in september dit jaar.
Hierboven: de iPhone 6-achterkant die begin deze maand opdook.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Misschien dat ze er een, let’s say, NFC chip achter duwen?
Het Apple logo word verlicht bij inkomend gesprek of bij een inkomend berichtje. Zou wel vet zijn
@Dennis: waarom een grote energieslurpende voorziening er in stoppen, ibeacon bied meer.
dat lichtgevend logo… dat zou echt fenomenaal gaaf zijn!!! en een iphone van macbook materiaal/kleur. #KOPENDIEIPHONE6
en wat is daarvan het voordeel als de iphone 9 van de 10 keer op zn achterkant licht??
Wat een lelijke iPhone wordt dit denk dat ik de 6 maar oversla en de 5s neem
…..Let there be Light, and there was………
Beste Michel, allereerst valt het wel mee met het energieslurpen van NFC, er kan vast nog softwareoptimalistatie plaatsvinden om dat tot een minimum te beperken. Daarnaast vergis je je in de term. IBeacons is een technologie die gebruikt maakt van bluetooth low energy. Hoewel er enigszins overlappende dingen zijn te bedenken wat je met beide technologieën kunt doen, is NFC bijvoorbeeld aan een goeie opmars bezig om als betaalmethode door te dringen: banken stoppen het in hun passen, terminals die het kunnen lezen, vodafone smartpass.
Heb het al eens gezegd, maar ik blijf hopen op inderdaad een lichtgevend logo. Ze kunnen dit wel op een of andere manier koppelen aan de backlight van het scherm. Kost geen energie, en lijkt me supervet 🙂
Ik ga de 4.7 inch overslaan.. i like 5.5 inches
Lichtgevend logo zo echt zo vet zijn dat vond ik bij de MacBooks ook zo mooi
dus jij gaat telkens naar de achterkant van je iphone kijken wanneer het licht brand?
@Zaandammer: Zou wel een unieke feature zijn die geen andere telefoon heeft volgens mij. Geen hoesje meer om de iPhone dan haha.
hahah ja leuk is het wel maar vind het niet echt functioneel. Had liever een indicator lampje ergens aan de boven zijde op de voor kant. Mischien een klein apple logotje rechts boven in ofzo dat licht geeft wanneer je een bepaalde melding krijgt.
Oh ja! Leuk zo’n lampje! Net zoals op mijn oude blackberry. Mij God, wat een irritante functie was dat zeg. Nee voor mij hoeft het dus niet.