Apple heeft een Emmy Award gewonnen voor het reclamespotje ‘Misunderstood’, dat rond de kerst van 2013 werd uitgezonden. Het gaat hierbij om de Creative Arts Emmy Awards, die bedoeld zijn voor gastoptredens en mensen achter de schermen. De normale Emmy Awards voor artiesten worden over een week op 25 augustus uitgereikt. In Apple’s ‘Misunderstood’-filmpje is te zien hoe je met Apple-producten een zorgeloze kerst hebt. Met de iPhone 5s, Apple TV en AirPlay kun je een filmpje maken en bewerken en daarna afspelen via de iPhone. Apple versloeg reclamespotjes van General Electric, Nike en Budweiser
Apple krijgt de laatste tijd wel eens kritiek op de reclamecampagnes die ze bedenken, maar ‘Misunderstood’ kreeg eigenlijk meteen al lof.
Het filmpje is geproduceerd door het Media Arts Lab van TBWA, een partner die Apple de laatste tijd wat meer aan de kant zet omdat ze nu een eigen reclameteam hebben. Ze kiezen daarbij steeds vaker voor filmpjes waarin de sterke punten van Apple’s producten benadrukt worden, terwijl concurrenten Samsung en Microsoft vooral spotjes maken die concurrent Apple belachelijk maken.
Lees ook: Apple brengt kerstreclamespot voor iPhone 5s uit
https://www.youtube.com/watch?v=nhwhnEe7CjE
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Kerst
Kerst: voor veel mensen de mooiste tijd van het jaar. Je kunt je huis gezellig maken met kerstverlichting met HomeKit of je kerstboom met een slimme stekker geschikt maken voor bediening op afstand. Ook hebben we apps voor kerstkaarten en diverse andere artikelen om de sfeer erin te brengen! Ook zonder geld uit te geven, want door je Memoji een kerstmuts te geven voel je je helemaal feestelijk. Liever lui op de bank? Met onze lijst met kerstfilms vind je bij elke streaming aanbieder een passend aanbod.

- Kerstverlichting met HomeKit
- Kerstboom geschikt maken voor HomeKit
- Kerstkaartenapps voor iPhone en iPad
- Geef je Memoji een kerstmuts
- Kerstfilm kijken? Met deze zit je goed
- Fotografeer je kerstdiner: 5 tips
- Apps voor last-minute kerstwensen
- Kerstrecepten-app voor iPhone en iPad
- Review: Philips Hue Festavia kerstverlichting
- iCulture Gift Guide
- Muziek en films cadeau geven
Terecht, het is en blijft een mooie video!
Ik vind het zo ontzettend jammer dat Apple de langere versie offline heeft gehaald! Ik werd elke keer weer blij als ik hem zag! Echt een van de beste reclames.
Die zal Samsung waarschijnlijk niet zo snel krijgen met z’n reclame over stopcontacten.
Een verdiende onderscheiding. Bedankt voor het artikel. 😉
Ach ja, bij gebrek aan argumenten maakt men de tegenstander belachelijk. Dat zegt niets over Apple maar alles over Samsung en Mickeysoft.
Erg overdreven hoor! zo’n filmpje maakt zo’n gast echt niet met zijn iPhone 🙂 Duurt vrij lang en dus is de interesse weg van de kijker. Het is wel mooi maar een Emmy Award gaat mij te ver.
Allemaal mooi en prachtig wat Apple ons heeft gebracht
Maar dit soort feelgood filmpjes gaat voorbij aan de sociale armoede, verslaving en éénzijdige gefixeerdheid op iSpul die er in veel gezinnen ingeslopen is
De Grammy jury ken ik verder niet, dus wellicht dat hun keulentafel hier aan ontsnapt is. Maar zij is dan eerder uitzondering dan regel.
@harro viergevert: Man, man, man, je mag best een keer genieten van wat je hebt en de mensen om je heen. Je zit enkel jezelf in de weg als je bij alles wat je doet stil moet staan bij alle problemen en armoede in de wereld.