Nest-app uit App Store gehaald na crashproblemen

De Nest-app voor de lerende thermostaat van Nest is tijdelijk uit de App Store gehaald, omdat de app na een update steeds crashte.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

nest thermostaatDe officiële Nest Mobile-app voor iPhone en iPad is uit de App Store gehaald. Gisteren bereikten ons al klachten dat sommige mensen last hadden van een crashende app, vlak nadat de update verscheen. Via de app kun je de Nest-thermostaat en -rookmelder bedienen, ook op afstand. Inmiddels is versie 4.4.1 van de app klaargezet in de App Store, maar die geeft bij installatie een foutmelding: “Het artikel dat u wilde kopen Is niet langer beschikbaar.”


@NestNL heeft via Twitter aangegeven dat ze op de hoogte zijn: “We zijn ons ervan bewust. We proberen zo snel mogelijk een oplossing te vinden. Verontschuldigingen voor het ongemak.”

Ook via het internationale Twitter-account @Nest werd bevestigd dat er sprake is van een bug, die ze aan het onderzoeken zijn: “We’re currently investigating an issue causing the Nest iOS app version 4.4.0 to quit unexpectedly. We’ll provide a status update shortly.”

Sindsdien is er geen update meer gemeld. Op de iCulture-redactie, waar we de Nest-thermostaat ook gebruiken, hadden we geen last van een crashprobleem. Mocht je toch te maken hebben met een app die niet meer wil opstarten en update je je iOS-apps via iTunes, dan kun je altijd terug naar een oude versie van de app.

Click here to display content from X.
Learn more in X’s privacy policy.

Hoewel de Nest-thermostaat een mooi product is, zijn er ook wel eens problemen geweest. Zo had de Nest Protect rookmelder problemen met vals alarm en werd de rookmelder zelfs uit de handel gehaald omdat mensen het alarm makkelijk konden uitschakelen met een handbeweging – ook als er brand was. Sindsdien heeft Nest de herkenning van handwapperen uitgeschakeld, om problemen te voorkomen.

Reacties: 13 reacties

  1. Lekker dan, heb je net zo’n ding van 200 gekocht heb je geen geen app

  2. Zojuist is update 4.4.1 verschenen. Geinstalleerd en geen crashes.

  3. Producten en apps door testen is geen geld meer voor tegenwoordig. Ze laten de consumenten met de problemen zitten en komen met een lullig excuus weg. Ik als software tester zie telkens weer bezuinigingen op het test vlak. Lekker blijven doen. Dan worden dit soort zaken “normaal” bij elk nieuw product dat maar enige vorm van software bevat…..

  4. Nieuwe update is inmiddels beschikbaar

  5. Zit nog steeds op een update van de thermostaat zelf te wachten

  6. Werkt de Nest met homekit?

  7. @bones: Idd ben ik ook benieuwd naar.

  8. @johan: Nee, want homekit is nog niet uit. Bovendien vereist het hardware certified by Apple, dus geen enkel bestaand product kan zomaar compatibel worden gemaakt met Homekit middels een software update

  9. Toon van Eneco is een beter alternatief.

  10. Ook was het afgelopen 1½ week niet mogelijk om een Nest Protector aan je account via de Nest App toe te voegen. Maakte niet uit welke versie van IOS je gebruikte en maakte het ook niet uit middels welk iDevice. Ook herinstalleren van de app en resetten van de Protect hadden geen resultaat. Ook de Android gebruikers hadden er last van. Net na afgelopen weekeinde konden de meeste de Nest Protect weer aanmelden echter bleven er meerdere gebruikers last van hebben. Na contact met de support afdeling bleek er ook geen oplossing te zijn en waren ze bekend met het probleem. Na al deze ellende heb ik het product retour gebracht naar de winkel. Voor mij voorlopig geen Nest meer…

  11. @MD: Mijn Nest thermostaat en protect heb ik 29 oktober geïnstalleerd, 0,0 problemen ondervonden.

  12. Origineel geplaatst door AFTVD
    Mijn Nest thermostaat en protect heb ik 29 oktober geïnstalleerd, 0,0 problemen ondervonden.

    Ik heb twee rook /CO melders en een Nest thermostaat geïnstalleerd ca 1 week geleden, tot nu toe werkt alles probleemvrij, ook met de app geen problemen gehad, ondanks diverse updates. Aanmelden ging ook prima.

  13. Ik heb met mijn nefit easy nergens last van

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.