Angry Birds wordt meer dan 1 miljoen keer per dag gedownload

Angry Birds wordt meer dan 1 miljoen keer per dag gedownload

Angry Birds wordt dagelijks meer dan 1 miljoen keer gedownload. Dat blijkt uit cijfers van de ontwikkelaar. De app is al 200 miljoen keer verkocht op meerdere platformen: iOS, Android en Mac OS.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

angry birdsJe zou denken dat iedereen inmiddels wel Angry Birds heeft geïnstalleerd op zijn smartphone of tablet. Maar het succes van de game lijkt niet te stoppen. Dagelijks zijn er 1 miljoen (!) mensen die Angry Birds voor het eerst ontdekken en besluiten de game te kopen. Oprichter Peter Vesterbacka bevestigde dat de game meer dan 1 miljoen keer per dag wordt gedownload, dag na dag.


Hij vertelde dit op de Mobile 2.0-conferentie. De cijfers zijn indrukwekkend. Angry Birds is nu 200 miljoen keer gedownload en gebruikers besteden 200 miljoen minuten per dag aan het doden van de biggetjes en het afschieten van de vogels. Er komen steeds kleine extra’s bij, zodat de game interessant blijft. Denk daarbij aan de Mighty Eagle waardoor mensen die even vastzitten toch weer door kunnen met de game.

Ook helpt mee dat de makers van Angry Birds erin slagen om mensen tweemaal te laten kopen. Naast de normale versie is er een feestdagenversie en een Rio-versie, gekoppeld aan de film Rio. En nog iets: de game is niet alleen op het iOS-platform te krijgen, maar ook op de Mac en Android.

Downloaden:

Reacties: 4 reacties

  1. jup want het enigste leuke aan het kopen van een spel is het nog een keer moeten kopen van het spel…

  2. Ik heb hem voor iPad, iPhone en mac Gekocht, dus vindhet miet zo heel gek…

  3. Het is een leuk spel, maar zeker niet het beste spel in de App Store. Ik heb het gedurende twee weken gespeeld tot dat ik het beu was. Heb daarna ook seasons gedownload maar heb daarvan maar 5 levels van gespeeld en daarna nooit meer naar gekeken. Het is echt overrated!

  4. Ik neem aan dat downloaden iets anders is dan kopen? Kan me namelijk niet voorstellen dat ze 1 miljoen dollar per dag binnenhalen, maar nieuwe 1 miljoen downloads door updates/tweede apparaat etc wel.

    Edit: Bron even gelezen en updates tellen ze inderdaad ook mee. Klinkt ineens een stuk minder spectaculair.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.