AppEvent: universele reisplanner Station+ HD vandaag gratis

AppEvent: universele reisplanner Station+ HD vandaag gratis

Vandaag kun je dankzij het AppEvent de universele applicatie Station+ HD gratis downloaden. Met deze applicatie kun je onder andere een reis plannen, stations op de kaart bekijken en de actuele vertrekinformatie bekijken.
Leon Verhelst -

Station+ HDOf je nu elke dag met de trein reist of slechts een enkele keer per maand, de meeste reizigers gebruiken een applicatie of website om hun reis te plannen. Er zijn al vele applicaties die de dienstregeling van het OV overzichtelijker maken door een native app voor iOS. Met de universele app Station+ HD kun je er nog één aan je collectie toevoegen. Deze applicatie is dankzij het AppEvent (die de hele maand mei duurt) vandaag gratis te downloaden. Maar welke functies maken deze app zo bijzonder?


Station+ HD iPadMet deze universele applicatie kun je op een makkelijke manier je reis plannen, bekijken hoeveel je treinreis je gaat kosten en controleren of er een storing in het openbaar vervoer is. Ook kun je in deze applicatie stations markeren als favoriet, bijvoorbeeld het treinstation dat het dichtste bij je huis ligt. Als je een station als favoriet gemarkeerd hebt kun je de actuele vertrektijd bekijken, zodat je op tijd erachter komt of je nog een minuutje thuis kunt blijven of er meteen vandoor moet.

Zoals alle andere OV-applicaties heeft ook deze app een reisplanner. Open je deze applicatie op je iPad en selecteer je een station dan krijg je op één scherm meteen een overzicht van de treinen die vanaf dat station vertrekken. Maak je een reis meerdere keren per maand, of per week, dan kun je deze reis ook in je favorieten zetten zodat je deze snel kunt raadplegen. Ook als je in een vreemde stad de weg naar het station even kwijt bent kan deze applicatie helpen: stations zijn namelijk ook op een kaart te zien.

De werking van de applicatie is afhankelijk van de beschikbaarheid van de NS-website.

Downloaden: Station+ HD (Vandaag gratis, normaal €0,79)

Reacties: 6 reacties

  1. Genoeg reisplanners al inmiddels. Meestal gebruik ik er maar 1..

  2. @demion:
    Ja maar trein, ov9292 en reisplanner zijn niet geoptimaliseerd voor de ipad. Deze app wel.

  3. Is misschien wel geoptimaliseerd voor de ipad,maar is in landscape stand niet te gebruiken.
    Waardeloos dus.

  4. Goeie App, heb hem zaterdag zelf geinstalleerd. Nooit meer info borden lezen, of de trein missen wat regelmatig weleens gebeurde…..Tjoektoek

  5. deze app is veel beter dan die van de NS zelf

  6. Josje gaat deze voortaan maar gebruiken 😉

    Dat hij niet in landscape kan, boeit mij totaal niet!
    De info wordt goed en duidelijk weergegeven, en daar gaat het om!

    Alle andere zooi zoals NS & Trein meteen verwijderd!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.