In Valet Hero moet je auto’s van klanten parkeren en daarbij zoveel mogelijk fooien zien te verdienen. Je sleept met je vinger de auto naar de gewenste parkeerplaats, waarbij je zelf de route bepaalt. Het lijkt allemaal erg simpel, maar blijkt in de praktijk nog aardig tegen te vallen. De graphics en animaties van deze game zien er mooi uit en het spelletje zelf is door 5 verschillende parkeerplaatsen en 3 moeilijkheidsgraden ook na een paar keer spelen nog leuk. Er is een eindeloze Marathon Mode voor mensen die totaal verslaafd zijn geraakt. Wat Valet Hero lastig maakt is dat het moeilijker wordt om je auto kwijt te raken naarmate er al meer auto’s op de parkeerplaats staan, net als in het echte leven.

Valet Hero wordt weggeven in het kader van de actie Free App a Day. Nadat AppEvent was afgelopen zijn we even gestopt met de tips voor gratis applicaties. Deels omdat de spelletjes die via Free App a Day werden weggegeven niet zo heel spannend waren (kijk bijvoorbeeld naar Match Magic en Spring Fling), deels omdat de kwaliteit toch wat lager ligt dan bij AppEvent en deels omdat ik het ook wel even had gehad met het dagelijks bespreken van die ene gratis app. Koopjesjagers weten Free App a Day toch wel te vinden terwijl je via freeappalert.com dagelijks een veel grotere reeks gratis applicaties kan vinden, die niet onderdoen voor de gratis app van Free App a Day. Vandaag maken we een uitzondering omdat een parkeergame zoals Valet Hero een genre is dat veel mensen graag spelen en omdat het er best aardig uitziet.
Alleen vandaag gratis: Valet Hero (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Echt een leuk spel, leuker als flight control, want je krijgt meer punten als je de auto’s rechter inparkeert. en auto’s kunnen ook botsen tegen geparkeerde auto’s, je moet dus steeds beter opletten
jammer maar werkt niet echt op de 3gs
blijft steeds op startscherm hangen
@corné:
Hij is toch bedoelt voor de 3 gs ??
dat dacht ik wel ja
maar heb het getest op een 3gs maar loopt zoals ik al
zij niet verder als de start game scherm
Werkt prima op de iPhone 3GS (32GB) lijkt mij erg sterk dat hij het op een andere niet doet (hij is geJB’t, maar dat zou niet mogen uitmaken)
Werkt prima op mijn 3GS
Misschien moet je je telefoon eens rebooten…
@corné:
Ook hier werkt hij perfect op mijn 3GS.
Het is een leuke game maar soms heb ik het gevoel dat hij niet al te prettig is kwa besturing.
Vanmiddag toevallig gedownload en nu op iphoneclub… Grappig
is er ook een vrouwen versie ?
het is flauw, weet ik.
super game nu al erg verslavend..
@cocktailsGenius: Ik kan er wel om lachen. Ik zal eens kijken hoe ik het er vanaf breng.
Zou trouwens vreemd zijn als het op een 3GS niet werkt en op mijn 3G wel, dus zoal Stephan al zegt: tijd om eens te rebooten.
Ik vind het maar een saai spelletje, heeft niet eens meerdere levels. Geen shit te doen behalve lijntjes trekken naar de parkeerplaatsen.
Wat een rotspel. Graphics zijn idd niet slecht, maar het spel gaat nergens over.
1 minuut en 27 seconden gespeeld, waardeloos en saai. Jammer dat iPhoneclub niet kritischer is met gratis spellen. We zijn wel Nederlanders maar we willen wel een beetje kwaliteit. Toch?
Idee van spelletjes waarin je een lijn moet trekken is best aardig, maar deze is niet al te best uitgewerkt. Zo botste mijn auto tweemaal toen ik er een normale bocht mee maakte richting een parkeervak.
Een halve week geleden werd een soortgelijk spel gratis: Car Mania. Die is een stuk beter uitgewerkt.