Bijbaan-app helpt studenten aan een bijbaan, stage of vakantiewerk

Bijbaan-app helpt studenten aan een bijbaan, stage of vakantiewerk

Bijbaan is een nieuwe Nederlandse app voor studenten van Studentenwerk. Via Bijbaan kun je zoeken door de vacature en je matches bekijken, werkbriefjes inzien, etc.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

studentenwerk bijbaanBijbaan is een nieuwe Nederlandse app, gericht op studenten. De app is in feite een verbeterde versie van een eerder verschenen app, die drastisch is verbeterd. bijbaan is gemaakt door StudentenWerk en helpt studenten aan een leuke bijbaan of vakantiewerk. Je kunt vacatures doorzoeken op trefwoord, beroepsgroep of dienstverband, eventueel uitgesplitst naar regio.


Studentenwerk is een bemiddelingsbureau voor studentenbijbanen in heel Nederland. Heb je geen zin om zelf te zoeken, dan kun je je ook inschrijven bij Studentenwerk en een persoonlijke pagina aanmaken. Je kunt daarna via de app inloggen met je eigen account om je persoonlijke matches te zien. Het is zelfs mogelijk om je werkbriefjes te bekijken via CN-Payroll. Studentenwerk kan je de vacatures ook per mail toesturen.

Downloaden: Bijbaan (gratis)

Voor de leukste stage hoef je helemaal niet deze app op te starten. iPhoneclub zoekt een stagiair met ruime ervaring in social media.

Reacties: 13 reacties

  1. waardeloze website, waardeloze app

  2. Ik heb m net even gedownload, maar het is niet echt iets voor studenten. De doelgroep ligt meer bij afgestudeerden. Ook werkt t niet om op regio te zoeken, veel te veel banen buiten de regio.

  3. Werkt nog niet optimaal.. Als ik een bepaalde regio aanklik krijg ik alsnog de vacatures van heel Nederland te zien!

  4. Ah, jammer dat je ios 4.3 of hoger nodig hebt 🙁

  5. Dan zoek je op Eindhoven en ict, en kom je uit bij burgerking Amsterdam. Klopt toch niet helemaal

  6. @Henk: De burgerking doet natuurlijk niets met automatisering.. Alles werkt daar vanzelf..

    Leuk iniatief van studentenwerk. Vraag me wel af of ze net zo gaan spammen met de app als met hun mailing..

  7. @Henk Zo zie je maar hoeveel een diploma waard is in deze tijdXD Waar zou ik volgens de app een stageplek kunnen vinden met mijn rechtenopleiding? De Albert Heijn wellicht?;) Khad toch echt wat anders in gedachten hoor!
    Maar enfin, het idee achter de app lijkt mee heel goed, het is namelijk tegenwoordig toch een heel stuk moeilijker geworden om een beetje fatsoenlijke en leuke bijbaan te vinden, wil je niet in een supermarkt komen te staan dan.

  8. Het is makkelijker om een profiel aan te maken op hun website, waarna je constant mailtjes ontvangt van vacatures geselecteerd uit jouw selectiecriteria.
    Zodra je dat gedaan hebt, is de website niet echt meer nodig en hetzelfde geldt voor de app.

  9. Waar je ook op zoekt.. Trefwoord of regio.. Je krijgt gewoon een lange waslijst aan vacatures te zien.. App is duidelijk nog niet klaar voor release..

  10. die Johan is ook een triest ventje, je kunt wel toch wel zelf uitzoeken dat Burgerking op de app ”bijbaantje” geen ict’ers gaan zoeken, en hij zocht een baan in Eindhoven, niet Amsterdam …

  11. Bedankt voor de feedback iedereen. Er zat inderdaad een fout in de zoek functie, deze hebben we inmiddels aan de server kant gefixt. Geen App update nodig dus.

    Zoeken zou nu goed moeten gaan!

    Nogmaals bedankt en veel plezier met de App en het vinden van een bijbaan!

  12. Bij mij doet de app het prima… handig voor onderweg!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.