BN DeStem brengt regionale krantenapp op iPhone uit

Regionale krant BN DeStem (West-Brabant/Zeeland) is op de iPhone verschenen. De nieuwsapp toont de laatste berichten van de website, met mogelijkheid om te tweeten en facebooken.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

bn destem krant iphoneRegionale krant BN DeStem heeft vandaag een iPhone-app uitgebracht, vlak nadat een soortgelijke app voor de iPad is verschenen. BN DeStem is onderdeel van Wegener en vooral actief in West-Brabant en Zeeland. De app toont het laatste nieuws uit de regio en de rest van de wereld. Dit is niet een app waarmee je de gedrukte krant volledig kunt lezen; het is eerder een viewer voor de artikelen die ook op de website van de krant te vinden zijn. De app biedt volgens de makers echter meer gebruiksgemak en heeft wat extra functies.


Je kunt bijvoorbeeld zelf de voorpagina van de app inrichten, met het lijstje van het laatste nieuws dat in beeld verschijnt. Ook is het makkelijker om interessante artikelen met anderen te delen via social media. Daarbij worden Twitter, Facebook en e-mail ondersteund. Hoofdredacteur Johan van Uffelen vindt dat zijn krant nu volledig digitaal aanwezig is. “We hadden al langer een iPad-app met de krantenpagina’s als pdf, onlangs werd daarnaast succesvol een dynamische nieuws-app voor de iPad gelanceerd en nu dus een erg mooie app voor smartphones.”

Downloaden: BN De Stem (gratis)
Tipgever: René

Reacties: 3 reacties

  1. Dat is mooi. Er wordt doorgaans weinig gepubliceerd over Boerenhol, maar als er eens iets is dan staat het wel in de Stem. Niet dat het voor mij nieuws is dan, ik weet natuurlijk alles wel al. Maar voor degenen buiten Boerenhol die benieuwd zijn naar nieuws hier vandaan, komen zo toch een paar maal per jaar aan hun trekken.

  2. Origineel geplaatst door Rens
    Dat is mooi. Er wordt doorgaans weinig gepubliceerd over Boerenhol, maar als er eens iets is dan staat het wel in de Stem. Niet dat het voor mij nieuws is dan, ik weet natuurlijk alles wel al. Maar voor degenen buiten Boerenhol die benieuwd zijn naar nieuws hier vandaan, komen zo toch een paar maal per jaar aan hun trekken.

    beetje raar commentaar…

  3. Beetje gefrusteerd ventje die rens. Sowieso erg overschat die boerentyperingen. Amsterdammers die nauwelijks bereisd zijn, zijn net zo provinciaal als weinig bereisde achterhoekers. Maar on topic: als in de Randstad wonende NAC supporter ben ik er blij mee!