Brushes voor iPad straks meteen beschikbaar in App Store

Brushes voor iPad straks meteen beschikbaar in App Store

Brushes voor iPad is bij de lancering op 3 april meteen beschikbaar. Met Brushes kun je tekeningen en schilderijen maken op de iPad, waarbij meer ruimte is op het scherm.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

brushes iconBrushes is een tekenpakket dat tijdens de lancering van de iPad (op 28 januari) al even werd gedemonstreerd. De applicatie leek op dat moment al redelijk af en het is dan ook niet verrassend dat de applicatie straks bij de lancering van de iPad meteen via de App Store verkrijgbaar zal zijn. Brushes maakt optimaal gebruik van het grotere scherm van de iPad en zal wat duurder zijn dan de iPhone-versie: €7,99 in plaats van €3,99. Brushes is een illustratie- en schilderapplicatie met meerdere lagen, kwasten, een color picker en een historiefunctie (undo/redo).


brushes ipadJe kunt meteen exporteren naar Flickr en je kunt makkelijk op Mac OS X een QuickTime-filmpje maken, waarin het ontstaan van je tekening stapgewijs is te zien. De resultaten zijn op YouTube te vinden.

Sinds ontwikkelaar Jorge Colombo een cover voor de New Yorker maakte (daarna volgden nog drie covers) kreeg de applicatie pas echt bekendheid. Er zijn inmiddels Flickr-groepen ontstaan waarin mensen laten zien wat ze met Brushes hebben gemaakt.

Zo kun je bijvoorbeeld eigen foto’s importeren in Brushes, zodat er alvast een begin is gemaakt. Je kunt inzoomen van 70% tot 1600% om de details uit te werken en er is een ingebouwde webserver om gemaakte tekeningen naar een willekeurige computer te downloaden.

Wie het alvast op de iPhone wil proberen: Brushes kost €3,99. Hou er wel rekening mee dat je straks voor de iPad een aparte app moet kopen.

Informatie

Laatst bijgewerkt
28 maart 2010 om 11:12
Categorie
Uncategorized

Reacties: 7 reacties

  1. Super vet

  2. je kan toch ook gewoon de iphone app vergroten ?

  3. Origineel geplaatst door macfan
    je kan toch ook gewoon de iphone app vergroten ?

    ja maar die is dan ook voor de iphone ontwikkeld, en heeft dus minder functies dan de ipad versie

  4. Origineel geplaatst door macfan
    Quote

    dat wil je in een teken app zeker niet doen, de pixels worden dan op gerekt en als je dan ook nog in gaat zoomen word het allemaal wel heel wazig

  5. Ik snap niet dat iedereen brushes zo leuk vind. colors! is een ander tekenprogramma dat werkt veel beter vind ik.

  6. ik heb colors en brushes nu allebij een aantal weken kunnen proberen. brushes was er eerder op de iphone en colors heeft goed afgekeken. maar helaas voor hen. brushes blijft de gebruiksvriendelijkere app met betere tools en meer mogelijkheden

  7. Origineel geplaatst door sjaap
    ik heb colors en brushes nu allebij een aantal weken kunnen proberen. brushes was er eerder op de iphone en colors heeft goed afgekeken. maar helaas voor hen. brushes blijft de gebruiksvriendelijkere app met betere tools en meer mogelijkheden

    Dat is echt onzin want colors! Bestaat al heel lang op de nintendo ds en bestond al toen de app store nog niet bestond.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.