Bump Pay: betalen met je iPhone door te ‘bumpen’

Bump Pay: betalen met je iPhone door te ‘bumpen’

Met Bump Pay kan je geld overmaken door je telefoon in de buurt van een andere telefoon met de Bump-app geïnstalleerd te houden. Om te betalen heb je wel een PayPal-account nodig. Bump Pay is voorlopig alleen in de Amerikaanse App Store te vinden.
Bert van Doorn -

Betaal door te 'bumpen' met Bump PayDe makers van de bekende app Bump, waarbij je gegevens kunt uitwisselen door telefoons even dicht bij elkaar te houden, hebben nu Bump Pay geïntroduceerd. De werking is hetzelfde als Bump: om geld over te maken moeten twee telefoons waarop Bump Pay is geïnstalleerd even bij elkaar in de buurt houden. Je hebt wel een PayPal-account nodig om de nieuwe Bump-app te gebruiken; andere betaalmogelijkheden worden nog niet ondersteund.


Er is gekozen om een nieuwe app uit te brengen, in plaats van de bestaande Bump-app te upgraden. Bestaande gebruikers hebben eerder al geklaagd over het feit dat de orginele Bump teveel features had gekregen, waardoor deze niet meer zo fijn was om te gebruiken. Om te testen of het idee aanslaat is Bump Pay nu los beschikbaar.

De mogelijkheid om te ‘bumpen’ is ook al beschikbaar in de app van PayPal, maar dat weerhield de makers er niet van om een eigen app uit te brengen. Bump Pay is gratis te downloaden, maar vooralsnog alleen nog maar beschikbaar in de Amerikaanse App Store. Alle betalingen die je via de app verricht zijn gratis, er worden geen transactiekosten gerekend.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Downloaden: Bump Pay (gratis, alleen Amerikaanse App Store)

Reacties: 9 reacties

  1. Ik wil niet veel zeggen hoor maar het scherm op die foto van die iPhones is toch wel een stukje groter dan die van mijn 4….
    Fotosoep?

  2. Of degene waar je mee bump slaat met de metalen rand van zijn iphone jouw glas kapot. (zie het al voor me). Bump..,,,,klingen linge

  3. Is het niet zo dat het met de gewone Paypal app ook gebumpt kan worden?

  4. Hoe veilig is dit? Niet dat iemand voor de grap even ook Bump Pay open zet op zijn iphone en beetje in de buurt gaat staan en dan die betaling op pikt. Hoe weet je zeker dat het naar de juiste persoon gaat?

  5. @Boy219: Dat dacht ik ook idd.

  6. Dit zit ook al in de PayPal app. Best lang al.

  7. Ik had eerst de tekst moeten lezen.

  8. Zijn gewoon iPhones, niet aangepast hoor.
    Werk al tijden met de paypal App, maar werkelijk nog nooit gebumbpt..

  9. Origineel geplaatst door boxerip
    Of degene waar je mee bump slaat met de metalen rand van zijn iphone jouw glas kapot. (zie het al voor me). Bump..,,,,klingen linge

    Haha, je moet gewoon een box geven..

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.