Canopy Sensus-hoes voor iPhone heeft aanraakgevoelige achterkant

Canopy Sensus-hoes voor iPhone heeft aanraakgevoelige achterkant

De Canopy Sensus-hoes voor iPhone heeft een aanraakgevoelige achterkant, zodat het gemakkelijker wordt om games te spelen. De Canopy-hoes komt in 2013 op de markt.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

sensus-hands-onDe Canopy Sensus-hoes voor iPhone heeft iets bijzonders: er zitten aanraakgevoelige gedeeltes aan de achterkant waarmee je games kunt bedienen. Het handige daarbij is dat je het volledige scherm kunt gebruiken om games te spelen. Dat voorkomt dat een gedeelte van het scherm wordt ingenomen door bedieningsknoppen. De Sensus-hoes maakt via de dockconnector verbinding met je iPhone, zodat er geen aparte batterij nodig is, maar is nog niet geschikt gemaakt voor de Lighting-connector.


Voorlopig kun je dus alleen de iPhone 4 en iPhone 4S gebruiken. Canopy verzamelt momenteel pre-orders voor de Canopy Sensus-hoes en verwacht de eerste hoesjes te kunnen verzenden in het eerste kwartaal van 2013. Te laat voor de feestdagen dus en bovendien is het dan extra jammer dat de iPhone 5 nog niet wordt ondersteund. Juist op het bredere scherm komen games veel meer tot hun recht. Wel kun je als bezitter van een iPhone 5 en vijfde generatie iPod touch je alvast aanmelden om op de hoogte te worden gehouden als er een aangepaste versie van de case op de markt komt. Het idee van de Canopy-case is wel een beetje vergelijkbaar met de Sony PS Vita, waarbij je ook controls aan de achterkant hebt.

De hoes kost 60 dollar.

canopy sensus touchpad

Meer info: Canopy

Informatie

Laatst bijgewerkt
12 oktober 2012 om 13:30
Onderwerpen
,
Categorie
Games

Reacties: 6 reacties

  1. Duur ($60), niet geschikt voor de iPhone 5 en ziet er niet heel bruikbaar uit.

    I’ll pass.

  2. @Ali: Bruikbaar is het zeker wel. Het idee komt van de Playstation Vita. Ik vind het idee juist erg slim om zo zonder dat je vingers in de weg zitten te kunnen gamen.
    Helaas zal elk spel aangepast moeten worden om dit te kunnen ondersteunen.

  3. Leuk voor shooters kan je iedereen die je aankijkt in zijn rug schieten

  4. weet je waarom dit nu nog slecht is, de joysticks zitten nu waar je duimen horen te zitten. En als je nu aan de achterkant wilt aanraken, dan moet je datzelfde doen met je pink (echt klote). Of je iphone zit helemaal omhoog, dus hou je hem maar voor 10 procent vast. Of ze passen de games aan en zetten alle joystick knoppen bovenaan.

  5. Origineel geplaatst door ardi
    weet je waarom dit nu nog slecht is, de joysticks zitten nu waar je duimen horen te zitten. En als je nu aan de achterkant wilt aanraken, dan moet je datzelfde doen met je pink (echt klote). Of je iphone zit helemaal omhoog, dus hou je hem maar voor 10 procent vast. Of ze passen de games aan en zetten alle joystick knoppen bovenaan.

    Je kunt het ook gewoon met je middelvinger of ringvinger doen hoor.

  6. Origineel geplaatst door ardi
    weet je waarom dit nu nog slecht is, de joysticks zitten nu waar je duimen horen te zitten. En als je nu aan de achterkant wilt aanraken, dan moet je datzelfde doen met je pink (echt klote). Of je iphone zit helemaal omhoog, dus hou je hem maar voor 10 procent vast. Of ze passen de games aan en zetten alle joystick knoppen bovenaan.

    Nee hoor, dan gebruik je je middelvingers. Lijkt me best wel fijn werken. Op de Vita werkt het in ieder geval goed. Op een iPad maakt het niet veel uit, maar een iPhone heeft een minder groot scherm. Hierdoor zitten je vingers steeds in de weg.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.