Documents To Go krijgt iPad-interface

Documents To Go krijgt iPad-interface

Bij de laatste update van Documents To Go wordt vermeld dat de applicatie bij de volgende versie zal worden voorzien van een interface die is geoptimaliseerd voor de iPad.
Elger van der Wel - · Laatst bijgewerkt:

Documents To GoDocuments To Go zal vanaf de volgende versie worden aangepast voor de iPad. Versie 3.2 van de iPhone-app is vrijdag uitgekomen en daarbij wordt vermeld dat de applicatie bij de volgende versie zal worden voorzien van een interface die is geoptimaliseerd voor de iPad. Dit betekent dat iPhone-gebruikers de applicatie niet opnieuw hoeven te kopen om de iPad-versie te kunnen gebruiken.

Documents To Go is een applicatie om documenten te bewerken. De standaardversie biedt de mogelijkheid tot het bewerken van Word- en Excel-documenten. Daarnaast is de applicatie geschikt voor het weergeven van diverse bestandstypes, waaronder PDF en files uit iWork.

De premiumversie ondersteunt het bewerken van Powerpoint-documenten. Een andere functionaliteit van deze versie is dat hij samenwerkt met Google Docs, Box.net en Dropbox. Ook biedt Documents To Go Premium ondersteuning voor het ontvangen en versturen van documenten via Microsoft Exchange.

Mocht je de applicatie willen aanschaffen, doe dat dan voor 1 mei: zowel de gewone als de premiumversie zijn tot die datum twintig procent goedkoper.

Downloaden: Documents To Go Premium (€11,99) en Documents To Go (€7,99)
Meer info: www.dataviz.com/GetiPhone

Reacties: 6 reacties

  1. ik heb Pages al en binnenkort Keynote, dus dit is overbodig.

  2. Origineel geplaatst door Jeffrey
    ik heb Pages al en binnenkort Keynote, dus dit is overbodig.

    ik hoop het voor je
    iwork op de ipad is grafischveel gelikter maar ik hoor een hoop mensen steen en been klagen over de daadwerkelijke functionaliteit en uitwisselbaarheid.

    alleen pages kan opslaan/exporteren naar een office compattible formaat (word) numbers exporteert alleen naar DPF en geen exel file. keynote ook alleen naar PDF en geen power point. iwork is vooral goed in het opslaan naar eigen formaat dat ook weer niet 100% compatible is met de desktop versie.

    dat gaat vast allemaal nog komen in de volgende updates maar voorlopig kan documents to go veel meer op uitwisselings gebied.

  3. Aangezien de meeste mensen uit NL deze app in de NLse AppStore kochten, kunnen ze deze niet direct overpompen omdat deze store nog niet werkt op de iPad.

  4. Volgens mij kun je hem toch via snoerverbinding en iTunes zelf gewoon installeren als je deze app eerder gekocht hebt? Of heb ik het mis?

    Origineel geplaatst door Roeland
    Aangezien de meeste mensen uit NL deze app in de NLse AppStore kochten, kunnen ze deze niet direct overpompen omdat deze store nog niet werkt op de iPad.

  5. Origineel geplaatst door iPieter
    Volgens mij kun je hem toch via snoerverbinding en iTunes zelf gewoon installeren als je deze app eerder gekocht hebt? Of heb ik het mis?

    Klopt. Dat de Nederlands appstore niet werkt op de iPad maakt niet uit omdat je idd gewoon via het kabeltje de app over kan zetten.

  6. heeft iemand dropbox al werkend gekregen bij doc2go 3.2 ?