Documents To Go nu met Google Docs-ondersteuning

Documents To Go nu met Google Docs-ondersteuning

Documents To Go Premium is nu in een vernieuwde versie in de App Store te vinden. De applicatie ondersteunt Google Docs, kan RTF- en TIFF-attachments inlezen en PDF-bestanden roteren.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

documents to goDocuments To Go kondigde een paar weken geleden al aan dat ze aan een update zaten te werken. Documents To Go Premium zou ondersteuning voor Google Docs krijgen. Inmiddels is het zover: de nieuwe versie van DocsToGo staat in de App Store. Versie 3.1 ondersteunt meerdere Exchange- en Gmail-accounts, kan PDF-bestanden roteren, leest RTF- en TIFF-attachments in en stelt je in staat om bestanden vanaf de iPhone te uploaden naar Google Docs. Bestanden downloaden, bewerken en de wijzigingen weer synchroniseren met Google Docs is ook mogelijk.


Wat de spreadsheet-functie betreft: die heeft nu de mogelijkheid gekregen om rijen en kolommen te bevriezen. Documents To Go Premium is de duurste versie van de applicatie. Er is ook een goedkopere versie, die kortweg Documents To Go heet. Hiervoor is ook een update bij Apple aangeleverd, die nog in review is. Deze nieuwe versie bevat eveneens ondersteuning voor Google Docs en meerdere e-mailaccounts, roteren van PDF-bestanden, bekijken van RTF- en TIFF-attachments en het bevriezen van rijen en kolommen. Bestaande gebruikers kunnen gratis upgraden.

Downloaden: Documents To Go Premium (€11,99) en Documents To Go (€7,99)
Meer info: www.dataviz.com/GetiPhone

Informatie

Laatst bijgewerkt
5 maart 2010 om 21:19
Categorie
Zakelijk

Reacties: 2 reacties

  1. Klinkt interessant. Ik ken vele collega’s die naar zoiets op zoek zijn. Ik ben benieuwd naar de praktische bruikbaarheid hiervan. Is het mogelijk een review hierover te schrijven?

  2. ik gebruik zelf Quickoffice icm Mobile Me, zelfde idee. Uiteindelijk edit ik weinig maar gebruik het meer als viewer en om bestanden lokaal op mijn iPhone op te slaan. Als ik mijn iPad heb zal ik het zeker gaan gebruiken om nieuwe docs etc te maken. Verraste me al wel wat dit soort software kan, ook excelletje maken is erg goed te doen, minder gepriegel dan je zou denken.

    Origineel geplaatst door iphonefans
    Klinkt interessant. Ik ken vele collega’s die naar zoiets op zoek zijn. Ik ben benieuwd naar de praktische bruikbaarheid hiervan. Is het mogelijk een review hierover te schrijven?

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.