Er is een football-strijd uitgebroken tussen gamesontwikkelaars EA en Gameloft. We hebben het hier over American football, de sport waarbij je de bal wel in handen mag houden. Een paar dagen nadat EA min of meer Madden NFL 10 voor de iPhone aankondigde, heeft Gameloft laten weten dat ze bezig zijn met een officieel gelicenseerde versie van NFL 2010.

Gameloft wil NFL 2010 nog in augustus uitbrengen en is daarmee waarschijnlijk sneller dan EA’s Madden NFL 2010. Het zal een spannende strijd worden.
Via: Fingergaming
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Nou dat gaat leuk worden. 😉 Kijken wie het eerst er met de eer vandoor gaat haha..
Laat ze lekker beiden uitkomen, kunnen ze wat concurreren onderling, en wordt het voor ons lekker goedkoop ^^ !
Gameloft verdient voor mij de eer, EA zet alles im vertraging. Kom op, Gameloft!
Kan niet wachten op Gang$tar en de recent aangekondigde game: Modern Combat; Sandstorm. Gameloft is weer eens lekker bezig en EA belooft veel maar laat meestal het een en ander op zich wachten, dus ga ik met Bordyl mee
Ik wou dat ze een NHL game maakte…
Laat maar lekker concurreren!