Eerste trailer van Angry Birds Space verschenen

Angry Birds komt terug naar de iPad! Het vierde deel in de reeks heet Angry Birds Space en introduceert je de wetten van de zwaartekracht en magnetische velden in de ruimte.
Bart Breij - · Laatst bijgewerkt:

Angry Birds Space iPad iPhoneEr is een uitgebreide trailer van de nieuwe Angry Birds-game verschenen. Angry Birds Space is de naam van het vierde deel in de serie en na het immense succes van de voorgangers, mag de aankondiging wat kosten. Op de dag van de release op 22 maart worden wereldwijd lanceringsevenementen georganiseerd en de trailer van het spel is opgenomen in een ruimtestation! Een astronaut legt uit hoe het komt dat de vogels in Angry Birds Space zich anders zullen gedragen.


Ontwikkelaar Rovio is niet van haar geloof gevallen. Je schiet de vogels in Angry Birds Space nog steeds van een katapult af en ook de doelwitten zijn nog steeds hetzelfde: varkens op stellages die in elkaar storten zodra je er tegenaan komt. Aan de vlucht die de vogels afleggen is echter een draai gegeven. Letterlijk. Je schiet de vogels weg door magnetische velden en dat maakt hun gedrag veel moeilijker te voorspellen. Dus moet je precies op het goede punt uit een bocht komen, een andere kant op schieten of exploderen. In de trailer – die je absoluut moet zien – is te zien dat Angry Birds er met ingang van Space weer helemaal fris uitziet.

Angry Birds Space verschijnt op 22 maart en komt dan uit voor de belangrijkste afzetmarken volgens Rovio. Dat houdt in de praktijk in dat het spel verschijnt op de iPhone, iPod touch, iPad, Android, Mac en pc.

Informatie

Laatst bijgewerkt
8 maart 2012 om 21:31
Categorie
Games

Reacties: 9 reacties

  1. Geweldig, kan niet wachten!

  2. Geweldig helemaal top, kan niet wachten!

  3. Ieeeeeehh!! Samsung

  4. Ziet er geweldig uit, laten we hopen dat ik dit langer leuk zal vinden dan de vorige :/

  5. angry birds blijft een vet spel

  6. Lol… ze zijn voor het gemak maar even vergeten welk platform hen groot heeft gemaakt? Heulen met de vijand… Samsung..

  7. “Je schiet de vogels weg door magnetische velden”
    Dat lijken me zo te zien eerder zwaartekrachtvelden.

  8. Super Angry Birds Galaxy!!!! Daar hebben ze iig goed naar gekeken en in super mario galaxy is het ook geweldig om zo met zwaartekracht te spelen dus wie weet eindelijk weer eens een angry bird game waar ik zin in heb (zo lang ze die domme boomerang vogel maar weg laten!!!)

  9. lachuhh!