Eliminate en Touch Pets Dogs goedgekeurd door Apple

Eliminate en Touch Pets Dogs goedgekeurd door Apple

Ngmoco heeft de games Eliminate en Touch Pets Dogs uitgebracht op de iPhone. Voorlopig zijn beide games alleen in Canada te krijgen, omdat de servercapaciteit getest moet worden.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

eliminateOp een Apple-keynote liet ngmoco eerder dit jaar twee games zien: Eliminate en Touch Pets. De twee games zijn totaal verschillend: bij Eliminate gaat het om een schietspel met harde actie en robots, terwijl je in Touch Pets moet zorgen voor een knuffelzacht huisdier. Omdat beide games afhankelijk zijn van online multiplayer-functies wil ngmoco eerst de servercapaciteit testen.


Vandaar dat Eliminate en Touch Pets na Apple’s goedkeuring alleen in de Canadese App Store beschikbaar zijn. Andere landen volgen later, als duidelijk blijkt dat de servers de toestroom aan nieuwe spelers aankunnen. Ngmoco gaat beide games gratis beschikbaar stellen en verdient geld aan In App Purchases.

In Eliminate ben je medewerker van Arsenal Megacorp, een wapenfabrikant die alle wapens op echte mensen uittest. Jij moet tegen andere werknemers concurreren om je missie uit te voeren. De game gebruikt Plus+ voor het uitwisselen van gamesstatistieken. Het gaat om een online multiplayer-game, waarbij de server van ngmoco ervoor zorgt dat je speelt tegen iemand die net zo sterk is.

In de game kun je credits verdienen en geld om upgrades te kopen, zoals hoger springen of sneller zwemmen. Heb je eenmaal een wapen gekocht, dan kun je upgrades kopen om je wapen sneller te kunnen laden. Meer details en screenshots zijn te vinden op de speciale website eliminate.ngmoco.com

Hieronder is de officiële trailer te zien:

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

In een aparte trailer is te zien welke wapens je tot je beschikking hebt:

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Touch Pets Dogs is de eerste huisdieren-game van ngmoco. In deze game adopteer je een puppy die je gaat verwennen met kleding, accessoires, speelgoed en verzorgingsspullen. Ook kun je je puppy trainen om trucs te doen of om een eigen carrière te ontwikkelen, bijvoorbeeld als modehondje, wetenschapper of politicus. Via het Plus+ netwerk sta je in verbinding met andere hondenbezitters. De hondjes kunnen onderling spelen, foto’s uitwisselen en elkaar laten weten welke activiteiten ze hebben gedaan.
touch dog pets

Er zitten zeven hondenrassen in de game, variërend van een labrador tot een Jack Russell (maar ook een robothondje voor de echte geeks). Eén van de trucs die je de honden kunt leren is het balanceren op een bal. Maar het gaat natuurlijk ook om het aanschaffen van allerlei extra’s, zodat ngmoco er ook nog iets aan verdient.

De game ziet er zo uit:

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Downloadlinks zijn nog niet beschikbaar voor de Nederlandse en/of Amerikaanse App Store.

Informatie

Laatst bijgewerkt
31 oktober 2009 om 19:56
Categorie
Games

Reacties: 18 reacties

  1. Da eerste game nice, achja als ze ma geld verdienen he. Doet me denken aan G.I. joe met accelerator suites and world waepon industrie.

    En die hond rechtsboven precies ne surrogate 😀

  2. Kun je Eliminate spelen over 3G?

  3. Geweldig.. Ik ben blij dat Eliminate er eindelijk is!! Daarnet even een Canadees account aangemaakt en direct gedownload!! Hij is nu aan het synchroniseren en dan even uittesten!!

  4. nu red alert -_- eliminate lijkt me af en toe wel leuk, maa niet om super vaak te gaan spelen.

  5. ik ga hem nu meteen testen!! kijk al enige tijd uit naar dit spel. De multiplayer functie over 3g spreekt mij erg aan. Ook vet dat de server zich aanpast aan jouw spelkwaliteiten. Dus nooit servers met een paar n00bs en een paar superspelers, maar gewoon je eigen niveau!

  6. jullie zijn snel!

    Maar het gaat natuurlijk ook om het aanschaffen van allerlei extra’s, zodat ngmoco er ook nog iets aan verdient.

    Ter verduidelijking: Touchpets heeft geen in-app purchases op dit moment, je kunt alleen voedsel kopen door een nieuwe app aan te schaffen (de verschillende app versies in de appstore). Je kunt daarna wel je voedsel weer omzetten in punten en daarmee weer artikelen kopen.
    Om de zoveel tijd moet je je hond eten geven, anders valt ie in slaap….

  7. Weet iemand misschien wanneer deze in Europa beschikbaar komen?

  8. Origineel geplaatst door Jk Exclusive
    wat een gezeik steeds zeg da ze ut allemaal ni in de nederlandse store uitbrengen :S

    “Omdat beide games afhankelijk zijn van online multiplayer-functies wil ngmoco eerst de servercapaciteit testen.

    Vandaar dat Eliminate en Touch Pets na Apple’s goedkeuring alleen in de Canadese App Store beschikbaar zijn. Andere landen volgen later, als duidelijk blijkt dat de servers de toestroom aan nieuwe spelers aankunnen.”

    moeilijk he, lezen… ^^

  9. Net kwartiertje gespeeld, hij valt helaas toch tegen. Qua graphics, geluid en interface is hij fantastisch. Over 3g gaat ie lekker, weinig lag. Qua besturing helaas te slecht. Ik zal het af en toe wel eens spelen maar met een touch screen is het gewoon geen soepele ervaring… Ik wacht op de iControlPad, mocht deze nog uitkomen… Overall geef ik een 9 voor de game maar een 5 voor besturing…

  10. Bullshit. Besturing is wennen maar werkt perfect. Net nog eens een game gewonnen over EDGE. Kzit atm op level 5 maar men energie is op.. Beste iphone spel, thus far 😉

  11. Origineel geplaatst door Barend l
    Net kwartiertje gespeeld, hij valt helaas toch tegen. Qua graphics, geluid en interface is hij fantastisch. Over 3g gaat ie lekker, weinig lag. Qua besturing helaas te slecht. Ik zal het af en toe wel eens spelen maar met een touch screen is het gewoon geen soepele ervaring… Ik wacht op de iControlPad, mocht deze nog uitkomen… Overall geef ik een 9 voor de game maar een 5 voor besturing…

    ik begrijp wat je bedoeld, maar toch werkt de besturing niet onaardig! Na een tijd spelen raakte ik toch wel vertrouwd met de besturing! Ik vind het een fantastisch spel maar helaas kon ik net geen contact krijgen met de server! Niet te hopen dat dit blijft!! Als straks de hele wereld online komt!

  12. Eliminate is echt een leuk en verslavend spel! De besturing werkt prima als je er een tijdjee mee hebt gespeeld. Sta nu zelfs 14e in de leaderboard, maar ik vrees dat daar snel een einde aan gaat komen als er meer spelers komen :p.

  13. @Didier & anderen: Hoe maak je een Canadees iTunes account aan?

    Lijkt me een erg vette game dit 🙂

  14. nou eliminate kan nog wel wat werk gebruiken…. besturing is slecht en reageert niet goed…op een 3gs! de verbinding valt constant weg op 3G of op wifi. voorderest is het een heel goed concept het heeft alleen nog veel werk nodig.

  15. @anna:ow shit XD had nog niet gelezen omdak alweer zag dat ut voor enkel americaanse app store is die eliminate lijkt me echt een hele vette game dus hoop echt dat ie heeel snel naar nederlandse store komt :O

  16. Eliminate is echt vet! Net eventjes gespeeld en moet zeggen dat dit de beste shooter is tot nu toe. Hoop dat er vele zullen volgen. Verbinding is bij mij nog niet weggevallen (over 3G i.c.m. Unrestrictor). Nadeel is dat de levels erg klein zijn, waardoor je goed moet opletten, dat wanneer je net dood bent gegaan niet gelijk weer wordt afgeschoten. Qua graphics mag het van mij wel wat beter (is al redelijk, maar toch ;))

    Zeker een aanrader!

  17. Ik heb ze alle 2 er leuk! Ik ben al level 19

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.