EveryAir is een remote desktop-applicatie waarmee je games en Flash-video’s op de iPhone kunt afspelen. Dankzij een slimme truc is het straks ook mogelijk om PS3-games te spelen. In onderstaande video leggen ze uit hoe het werkt, met een app die gewoon in de App Store verkrijgbaar is. De truc houdt in, dat je een USB-muis en -toetsenbord en een capture device op de PS3 aansluit.
Deze laatste stuurt de videogegevens naar de pc, waarop je een aangepaste versie van everyAir draait. EveryAir is een remote desktop-applicatie waarmee je al pc-games kon afspelen. Denk daarbij aan World of Warcraft en Starcraft 2, die opeens binnen handbereik komen op je iPhone 3GS/4, iPad of derde/vierde generatie iPod touch. Je kunt ook streaming Flash-video’s bekijken met een framerate van meer dan 30 fps.
Maar je kunt everyAir ook gebruiken om je zakelijke productiviteitsapps op de iPhone te bekijken, Flash-content in de webbrowser af te spelen of een PowerPoint-bestand te tonen. De performance is te danken aan een speciale servertechnologie waar de ontwikkelaar de voorkeur aan gaf, boven VNC of RDP. Het is de bedoeling dat je everyAir lokaal via een Wi-Fi-netwerk gebruikt. Alle versies van Windows 7/Vista/Xp en Mac OS X Snow Leopard en Leopard worden ondersteund. In toekomstige versies is nog meer functionaliteit gepland, bijvoorbeeld audio, verbeterde beveiliging en internetconnectiviteit. Je kunt als gebruiker ook zelf suggesties voor nieuwe functies doorgeven.
Downloaden: everyAir (€3,99)
Meer info: Blog everyAir
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Briljant, kan niet wachten! 😀
En waarom zou je dit willen?
Omdat het KAN ^^
Haha ja, ECHTE games spelen op zo’n schijterige touchscreen, heerlijk, NOT!
Gran Turismo op de ipad, dat vind ik nou prachtig
Deze is tof, had hem al gekocht. Ik heb alleen geen geluid. Iemand anders die wel geluid heeft?
Geluid komt nog
Het antwoord op je vraag staat gewoon in de tekst hierboven:
“In toekomstige versies is nog meer functionaliteit gepland, bijvoorbeeld audio”
voor de ipad zou het wel grappig zijn, op de iphone vind ik het scherm er een beetje te klein voor.
Haha zalug overal resistance 2 en gt5 kunne spele 😉
Zal wel fijn zijn, ik neem aan dat je de controller kan gebruiken. Als me vader tv kijkt kan ik mooi door op de iPad!
En natuurlijk een screen van Workd of warcraft. lijkt me wel leuk.
Gran turismo B spec is al te spelen op je iPhone of iPad. Hoef je niet eens voor op een lokaal wifi netwerk te zitten, maar kan zelfs
Via 3G.
Verder is dit wel geinig, k zie er alleen de meerwaarde niet echt van in. Als je toch alleen maar op het lokale wifi netwerk kan gamen, kun je net zo goed een controller erbij pakken en achter de tv gaan zitten.
Wat is een capture device om ps3 games te spelen bv.
Heb een imac 24 inch met Intel chip
Ik heb geen flauw idee. Je iPhone aansluiten op je PS3 om vervolgens op je telefoon te spelen. Weird.
Niet helemaal. Je sluit een pc aan op je ps3 en een ios op je pc.
Wordt er al moe van als ik er aan denk.
Wat een nutteloos ding om te commercialiseren. Aantonen dat het kan ok, maar daar stopt het dan ook.
Natuurlijk jailbreak je ios device en gebruik je 3g unrestrictor om buiten je wifi netwerk te kunnen gamen???
Ik heb deze app vandaag gekocht 🙂 op mijn ipad en iphone getest…
Ik heb wow ( World Of Warcraft ) getest en laten we zo zeggen het werkt:) maaar!
ik denk dat ik ongeveer 2 frames per sec tezien kreeg niet fijn om naar te kijken plus kwalitatief terleurstellend
Vind het wel een pracht idee! en hoop dat er in de toekomst een hoop updates worden gemaakt om deze problemen op te lossen:)
Hoe heb jij dat gedaan? Ik zoek dat ook namelijk om mijn B-Spec te kunnen doen.
Dit is wel de toekomst maar zie die vertraging in het filmpje op moment van sturen…
Wederom zinloze app.
wow, waarom willen mensen toch een app uitbrengen alleen daarvoor? Zonde van de tijd.
Zelfde als een auto bouwen die net zo hard achteruit rijdt als vooruit, omdat het kan
Black ops!!! Woehoeeeh FTW!
Pc linken naar de iPhone is gelukt. Maar voor de PS3 zou ik het ni weten hoe het moet. 🙁 iemand helpen?