
Facebook-app Friendly aangepast voor iPad 2: opstartproblemen
Ocoeway’s Facebook-cliënten Friendly en Friendly Plus hebben een update gekregen naar versie 3.5 en zijn nu aangepast voor de iPad 2. De belangrijkste verbetering is dat je foto’s kan nemen vanuit de applicaties. Tegelijk is ook de ingebouwde foto-editor onder handen genomen en zijn er meer opties om je profielfoto aan te passen. Je kan foto’s nu zoomen, draaien en voorzien van een van de zestien verschillende kleurenfilters. Verder zijn er enige fouten uit het programma gehaald en zijn de nieuwsfeed en de verjaardagen aangepakt.
De recensies in iTunes onder Friendly en Friendly Plus zijn sinds de 3.5-update echter vernietigend. Veelvuldig worden één-ster waarderingen uitgereikt omdat de app niet meer opstart. Een herstart van de iPad of desnoods het opnieuw installeren van de toepassingen zou moeten helpen, vernemen we op AppAdvice.
Friendly is ondanks de laatste negatieve recensies een populaire Facebook-applicatie voor de iPad. In december 2010 schreven we al dat de app de grens van één miljoen actieve gebruikers per maand passeerde. Friendly is er in een gratis versie met advertenties en in een betaalde variant, Friendly Plus, die de advertenties weghaalt.
Downloaden: Friendly for Facebook (gratis)
Downloaden: Friendly Plus for Facebook (€0,79)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Facebook is (van moederbedrijf Meta) 's werelds grootste sociale netwerk, met apps voor de iPhone, iPad en desktop. Met diverse tips en gidsen helpen we je op weg om meer uit het sociale netwerk te halen, hoe je je privacy op Facebook kan verbeteren en meer. Wil je stoppen met Facebook, dan lees je hier ook hoe je Facebook kan verwijderen en je account kan opzeggen.

- Alles over Facebook
- Privacy op Facebook verbeteren
- Alternatieven voor de Facebook-app
- Facebook-account verwijderen
- Meest recente berichten in Facebook bekijken
- Facebook fotoalbums downloaden
- Facebook-app werkt niet op je iPhone? Probeer dit
- Facebook-notificaties uitschakelen
- Snel je Facebook-status bijwerken
- Facebook tweestapsverificatie via verificatie-app
- Donkere modus in Facebook Messenger
- Hoeveel tijd besteed jij in Facebook?
- Facebook verwijderen, account opzeggen en meer
- Volg iCulture op sociale media: Facebook en meer
slechte applicatie, langzaam, gebruik gewoon de standaard facebook app en dan upscalen met retinapad (Cydia)
Ik vind het zelf wel een goede app.
Moest inderdaad eerst wel de app sluiten en dan weer openen voordat hij het deed na de update.
Snap die 1 sterren totaal niet.
Herstart hielp
Slechte App, je denkt dat je alles van Facebook ziet maar deze App komt zo veel te kort. Als je alleen al kijkt naar de albums van vrienden, online of via de officiele iPhone app zie ik wel 30 albums maar met Friendly op iPad maar 7. Hoe kan ik zien wat ik nog meer mis met deze app, oftewel ik vertrouw het niet.
Wat een gemopper. En dat over een app die gratis te downloaden is *zucht*.
@Johan:
En dan mag er dus geen kritiek worden gegeven?
Dit soort troep krijgt bij mij maar 1 kans en die hebben ze al verspeelt. MyPad+ werkt stukken prettiger en heeft het WEL vanaf het begin gewoon goed gedaan.
Bij mij werkt de app juist niet meer.
Ook niet na afsluiten, ipad opnieuw opstarten en weer opstarten.
Als ik de app opstart kom ik in de ingebouwde browser op de mobiele pagina van facebook, als ik dan op done klik krijg ik een zwart scherm en kan ik niks meer doen.
Ik heb precies hetzelfde!
Als Friendly na de update niet werkt, kun je de app het beste verwijderen en vervolgens opnieuw installeren.
Ik neem mijn woorden terug. Nadat ik hem aan mijn comp heb gehangen zag ik pas echt de visuele veranderingen in de app en heb ondertussen ook al een zwart scherm gehad en een notification met netpad oid.
Dit was een prima app! Tot de laatste update, app is volledig onbruikbaar geworden… ze zijn zelf op de hoogte van het probleem, staat zelfs bij de omschrijving in de store! Waarom draaien ze zo’n falende update niet terug?
De app werkte bij mij ook prima totdat de update kwam. Het is nu echt een drama applicatie geworden. Bij het opstarten gaat hij gewoon naar een browser omgeving en als ik dan op ‘Done’ klik krijg ik zwart scherm.
Kortom, erg jammer.
Bij mij ook niets meer waard, de website van facebook wordt geopend en als ik die wegklik krijg ik een zwart scherm. Hopen op een betere update gauw.
Een update voor dit probleem is inmiddels gemaakt maar moet nog worden goedgekeurd door Apple. Aldus de ontwikkelaar op de productpagina in de App Store.
http://itunes.apple.com/nl/app/friendly-plus-for-facebook/id382011064?mt=8#
@Stokpaard:
Nou, dat duurt dan erg lang, nog steeds geen update !
Ik geef het nog een dag en dan styap ik over op een app die het misschien wel doet !
Ff voor de duidelijkheid, er is GEEN gratis versie. Okay je betaalt misschien niets maar de reclames zitten er in en dus betaal je eigenlijk door te kijken.
On topic: slechte app geworden, het was mijn eerste app op mijn nieuwe Ipad2 maar is er inmiddels vanaf. Alleen nog de website en Mypad gebruik ik (gisteren update gehad).