
Facebook-app toont meer advertenties voor mobiele apps
Vanaf nu kunnen alle ontwikkelaars reclame maken voor iOS-apps binnen de Facebook-app. Dit heeft Facebook bekendgemaakt via het developer blog. In augustus ging er al een bèta voor de app-advertenties van start, waar een select groepje ontwikkelaars aan mee kon doen. Nu is de reclamedienst breed beschikbaar voor iedere app-ontwikkelaar die zijn app onder de aandacht wil brengen.
De app-reclames verschijnen in het nieuwsoverzicht van een Facebook-gebruiker. Door op zo’n advertentie te tappen word je automatisch naar de App Store gebracht, waar je de app kunt downloaden. Nu iedere ontwikkelaar gebruik mag maken van de reclamedienst, zullen de app-reclames waarschijnlijk gevarieerder en talrijker zijn dan voorheen.
De nieuwe advertenties zijn één van de manieren waarop Facebook op mobiele platformen geld wil verdienen. Dat heeft als gevolg dat gebruikers steeds vaker berichten in hun nieuwsoverzicht tegenkomen die niet door vrienden, maar door adverteerders zijn geplaatst. Dat het aantal advertenties in de Facebook-app enorm toeneemt is te zien aan onderstaand screenshot van redacteur Bart: het is moeilijk om tussen de advertenties nog de berichten van vrienden te zien.
Downloaden: Facebook (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Facebook is (van moederbedrijf Meta) 's werelds grootste sociale netwerk, met apps voor de iPhone, iPad en desktop. Met diverse tips en gidsen helpen we je op weg om meer uit het sociale netwerk te halen, hoe je je privacy op Facebook kan verbeteren en meer. Wil je stoppen met Facebook, dan lees je hier ook hoe je Facebook kan verwijderen en je account kan opzeggen.

- Alles over Facebook
- Privacy op Facebook verbeteren
- Alternatieven voor de Facebook-app
- Facebook-account verwijderen
- Meest recente berichten in Facebook bekijken
- Facebook fotoalbums downloaden
- Facebook-app werkt niet op je iPhone? Probeer dit
- Facebook-notificaties uitschakelen
- Snel je Facebook-status bijwerken
- Facebook tweestapsverificatie via verificatie-app
- Donkere modus in Facebook Messenger
- Hoeveel tijd besteed jij in Facebook?
- Facebook verwijderen, account opzeggen en meer
- Volg iCulture op sociale media: Facebook en meer
Dat laatste ligt aan jouw vriend Hans de Jonge, die zo te zien iedere pagina die hij tegenkomt, een like geeft!
Het is toch jammer dat Facebook nu winst moet maken wie zit er nu op te wachten op nog meer reclame! Facebook is een “reclamebook” geworden! Als Facebook zo doorgaat gaan ze hel wat mensen verliezen.
En nog steeds werken de meldingstonen niet (al 2 maanden niet) en de app is weer net zo traag geworden als het voorheen was!! Ik denk dat ik maar ga kappen met dat klote facebook en dan als klap op de vuurpijl die klote reclame….. Een groot drama die app
Nog meer Spam!… Nog ff dan word de iPhone een Spamphone…
Dat heb ik dus ook gedaan. Wat een reclame zeg. Facebook voegt toch niet zoveel toe vind ik. Niets meer dan een hype, net als de aandelen van ze 🙂
Dit noem ik nou je reinste facebookvervuiling. Meer reclame dan berichten, wie vindt dit nu nog leuk?
Even ter info : het hoeft niet zo te zijn dat Facebook MEER reclame toont, maar ipv andere nu ook meer AppStore advertenties.
Al vind ik elk vindikleukje van een Facebookvriend tonend wel irritant worden soms idd
Eigenlijk niet zo slecht idee van Facebook
Iedereen wil het toch gratis hebben?
Accepteer dan de consequenties van reclame.
Facebook ondanks de vele gebruikers staat op slecht weer.
Dus liever reclame en niks betalen dan facebook verliezen/betalen.
Snap er niks van. Vandaag in de krant; facebook gaat wildgroei advertenties aanpakken. Nu dan dit. Tijd voor iets nieuw (a)sociaal medium.