‘Facebook Messenger voor de iPhone krijgt videobelfunctie’

‘Facebook Messenger voor de iPhone krijgt videobelfunctie’

Facebook Messenger krijgt in een toekomstige update een nieuwe videobelfunctie. Dit beweren bronnen tegenover de Italiaanse site iPhoneitalia.
Bastiaan Vroegop -

Videobellen Facebook MessengerDe Italiaanse site iPhoneitalia beweert dat een toekomstige update van Facebook Messenger videobellen via Skype zal toevoegen. Dit zouden bronnen bekend met de ontwikkelingen bij Facebook hebben verteld. De app is op het moment te gebruiken om berichten uit te wisselen met andere Facebook-gebruikers, zoals ook met bijvoorbeeld WhatsApp en iMessage mogelijk is.


De bronnen bij iPhoneitalia toonden ook een tweetal screenshots van de Facebook Messenger-update. Heel erg aangekleed ziet de app er nog niet uit: er zijn enkel een aantal knoppen om gesprekken aan te nemen, af te wijzen en te beëindigen, met een grote rechthoek waar video in getoond wordt. Zijn de beelden echt, dan vermoeden wij dat het design van de app nog bijgeschaafd moet worden.

Erg onwaarschijnlijk zou de videotoevoeging binnen de app niet zijn. Op het moment werkt Facebook nauw samen met Skype, waardoor het al mogelijk is om met bezoekers van Facebook via een computer te videobellen.

Reacties: 7 reacties

  1. Lekkere titel… Dat beweert dat het echt gaat komen, en vervolgens lees je de eerste regel “De Italiaanse site iPhoneitalia beweert….”.

    Toen hield ik op met lezen…

  2. Cool! Dan kan ik tango eindelijk verwijderen en als ze ook normaal bellen toevoegen zonder beeld dus kan ik ook Viber verwijderen

  3. Als iPhone -> PC dan mogelijk zou zijn, is het al breder te gebruiken dan FaceTime 🙂

  4. Nou, ze mogen bij Facebook wel eerst op de Facebook-app conentreren. Die werkt nog lang geen 100%.

  5. Ja, wat CHL zegt, de huidige app werkt al waardeloos, eerst dat laten werken en dan zien we verder.

    Was getekend,
    De overige 725.000 gebruikers.

  6. Origineel geplaatst door iMars
    Lekkere titel… Dat beweert dat het echt gaat komen, en vervolgens lees je de eerste regel “De Italiaanse site iPhoneitalia beweert….”.Toen hield ik op met lezen…

    Staan quotes in de titel, dan mag het.

  7. Met bovenstaande reacties eens.
    De normale app werkt niet eens goed.

    Sowieso alsof ik na Whatsapp, iMessage, Skype en FaceTime op nóg zo’n programma zit te wachten!

  8. @iMars: Daarom staat de titel tussen aanhalingstekens. Dan weet je als lezer dat het een bewering is…

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.