Filemaker heeft drie nieuwe Starter Solutions aangekondigd voor Filemaker Go, de mobiele app van het bedrijf. Met FileMaker Go kun je je FileMaker-databases op de iPhone, iPad en iPod touch bekijken en bewerken. Er zijn drie uitvoeringen om je op weg te helpen:
- Contacts: je contacten organiseren en doorzoeken.
- Documenten: op afstand aan documenten werken en de wijzigingen synchroniseren met de hoofddatabase.
- Assets: eigendommen vastleggen met bijbehorende informatie, bijvoorbeeld serienummers, aankoopdatum, afschrijvingen, etc.
FileMaker is een database-applicatie voor kleine en middelgrote bedrijven. Om de software te kunnen gebruiken heb je de desktopsoftware nodig, die €350 kost. Voor de mobiele versies moet je dan nog €31,99 bijbetalen, dus deze oplossing is niet voor de doorsnee particulier weggelegd. Wel loopt er momenteel een promotieactie, waarbij je 50% korting krijgt op de aanschaf van FileMaker Pro. Met de nieuwe Starter Solutions kun je meteen aan de slag, waarbij je alles op je mobiele apparaat kunt bewerken. Zoek je iets goedkopers, dan heeft FileMaker ook een eenvoudiger database-oplossing met de naam Bento. Die kost maar €3,99.
Downloaden: FileMaker Go for iPad (€31,99)
Ook verkrijgbaar: FileMaker Go voor iPhone (€15,99), Bento voor iPhone (€3,99) en Bento voor iPad (€3,99)
Meer info: FileMaker Go
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
directe d.l link:
http://www.filemakertrial.com/fmgo/download_land/default.aspx
Note: Download these templates directly to your iPhone or iPad. You will need FileMaker Go for iPhone or FileMaker Go for iPad to use these templates on your iPhone or iPad.
Voor wie Filemaker te zwaar en te duur is, is Bento i.d.d. het overwegen waard, zeker ook door de goed integratie met Mac OS adressenbook, Calender en iPhoto 🙂
Ik kan me voorstellen dat dit een goed product is als je het ook echt serieus wilt gebruiken. Voor de hobbyist die eens een eigen adressenbestandje in elkaar wil zetten zijn dit echter geen leuke bedragen meer. Gelukkig zijn er dus goedkopere alternatieven.
Top! voor veel bedrijven een kans om kennis te maken met FileMaker op de iPad. Doordat de iPad steeds meer ook zakelijk wordt gebruikt is er ook steeds meer vraag naar systemen die hierop bediend & bekeken kunnen worden. FileMaker leent zich hier uitstekend voor.
Zo draait het software pakket binnen ons bedrijf ook op mobiele apparaten, handig voor onderweg. Een echte aanrader: Azor