Gameloft en Capcom geven korting: diverse games voor 79 eurocent

Capcom en Gameloft hebben een reeks games in de aanbieding gedaan. De meeste games kosten 79 eurocent. Er zitten titels bij zoals 1942: First Strike, Mega Man en Street Fighter.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

1942Ontwikkelaars Capcom en Gameloft hebben de prijs van een aantal games verlaagd. Aanrader bij Gameloft is Modern Combat: Sandstorm, een multiplayer fps die in de App Store veel goede reviews heeft gekregen. Multiplayer spelen kan lokaal, online of via Bluetooth. Capcom heeft de games afgeprijsd vanwege Comic Con. De game 1942: First Strike (zie afbeelding) is een oorlogsgame waarbij je met drie verschillende vliegtuigen dogfights moet uitvoeren. Het uiterlijk van de game is geïnspireerd op 1942: Joint Strike. Ook hebben ze een reeks games in de serie Resident Evil afgeprijsd.


Bij Gameloft zijn drie games in prijs verlaagd naar €0,79:

modern combat

Geen €0,79 maar ook redelijk afgeprijsd:

Reacties: 13 reacties

  1. € 0,99 kan dat ook al?

  2. thanks

    ps de titel klopt niet moet zijn € 0,79 ipv € 0,99

  3. Mensen die enkele al hebben uit geprobeerd? Welke zijn nou ECHT aan te raden, ofwel die leuker zijn voor langere tijd..:P

  4. Ja damn, heb ik €2,39 betaalt voor dat 1942-spelletje. Het was minder erg geweest als het een leuk spelletje was 😛

  5. Modern Combat heb ik op de iPad gespeeld. Erg cool als je van first person shooters houdt.

  6. Er ontbreekt nog een spel in de lijst: Prince of Persia – Warrior Within is ook afgeprijsd naar €5,49 (van €7,99

  7. Van Modern Combat is er ook een free versie dus die kan je dan eerst uitproberen en als je het wat vind koop je hem, zo simpel kan het leven zijn.

  8. EA heeft Battleship en Connect 4 ook afgeprijsd naar 79 cent.

  9. modern combat is echt een aaanrader heb er nog de volle pot voor betaald en speel het al 3maand dus blijft echt leuk als je van schietspelletjes houd

  10. … Ik mis metal slug series. 🙂 aah, de nostalgie.

  11. Kopen, Kopen, Kopen die Moder Combat! Precies wat ik zocht… 😀

  12. Net nu ik em voor de volle prijs heb gekocht ;s

  13. Heb Modern Vombat al een half jaar op m’n iPhone staan, en een vande beste spellen tot nu toe: Speel het nog regelmatig!!

    Verhaal is echt ontzettend goed, maar speel meestal op Mulitplayer, écht een aanrader!! Voral voor 0,79 euro!!!!!