Liefhebbers van oude Mac-games en klassieke arcadegames kunnen eens een kijkje nemen bij Glypha, een nieuwe game voor de iPhone die echter al lange tijd op de Mac bestaat. Glypha is eigenlijk een kloon van Joust, jaren geleden ontwikkeld door John Calhoun. De broncode van de game is als open source beschikbaar gesteld, waardoor Kent Sutherland er een gratis iPhone-port van kon maken.
De manier waarop je de game speelt is vergelijkbaar met Joust. Het verhaal speelt zich af in een Egyptische tempel, waar je sfinxen moet verslaan door over ze heen te vliegen en te botsen. Telkens wanneer je een vijand verslaat wordt er een ei omlaag gegooid, die je moet verzamelen.
Mocht het nog niet helemaal duidelijk zijn: onderstaande video toont de gameplay:
Via: Touch Arcade
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Opzich wel leuk. Maar verveelt het niet een beetje snel?
ik denk dat ik dit spel heel snel zat ben
Hij staat in de appstore, wel handig om te vermelden. Dat was mij niet duidelijk, voor hetzelfde geld moet je een repo toevoegen aan cydia/icy.
Het lijkt mij jusit wel leuk 🙂 Doet me denken aan Mario, helemaal leuk in co-op, als dat kan;)
En p.s. vergeet niet dat het een gratis game is, je hoeft hem niet te spelen.
Heel leuk verslavend! Topscore 44000
@Tim:
Ik kan het ook zeker waarderen, hier is mn topscore nu 35000, best lastige game, maar wel leuk 🙂
Zou leuk zijn, maar ik kan sinds een uurtje geleden geen APP’s meer downloaden. Niet met de 3G en ook niet via de laptop. Mijn acount en wachtwoord zijn correct, toch werkt het niet meer
Hehe mijn topscore is nu 51500 🙂
@Pim:
Ik zou even op het forum vragen;) Plaats daar ook eventueel de foutmelding die je krijgt..