Apple sinds de kerst elke dag een cadeautje weg in het kader van ’12 Dagen Cadeaus’. Vandaag is er voor het eerst een cadeau, dat geschikt is voor de iPad. Het boek ‘De jongen in de gestreepte pyjama’ van auteur John Boyne is gratis te krijgen. Dit naar het Nederlands vertaalde boek van 208 pagina’s speelt zich af in de Tweede Wereldoorlog. Het boek vormde de basis van een gelijknamige film, die begin 2009 in de Nederlandse bioscoop draaide. Als je de iBooks-app op je iPad installeert kun je in de bijbehorende winkel het boek gratis downloaden. Voor Belgische gebruikers heeft Apple een (helaas Franstalig) boek: ‘Magicien – l’Apprenti’ van Reymond E. Feist. De aanbieding geldt alleen vandaag; na middernacht is er weer een ander iTunes-item gratis. Het kan gaan om een app, een muzieknummer, album of een ebook.
Om dagelijks op de hoogte te blijven van het ’12 Dagen Cadeau’ kun je de gratis app installeren. Deze geeft een push notificatie zodra er een nieuw cadeau klaarstaat, maar je kunt natuurlijk ook elke dag even de app opstarten. Overigens geeft Bol.com ook een gratis boek weg: omdat er 1 miljoen digitale boeken zijn verkocht, krijg je het boek ‘Het huis waar jij van hield‘ van de schrijfster Tatiana de Rosnay, tijdelijk gratis bij een aankoop. Dit boek is te lezen via de (gratis) Boekenbol-app voor de iPad.
Downloaden: iTunes – 12 Dagen Cadeaus (gratis)
Downloaden: iBooks (gratis)
Cadeau van vandaag: John Boyne — De jongen in de gestreepte pyjama (e-book) (alleen vandaag gratis)
Ook genoemd: Boekenbol (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
iTunes
Lees alles over iTunes, de voormalige software voor het beheren van je mediacollectie op Mac en Windows. Sinds 2019 is Apple gestopt met iTunes op de Mac en in februari 2024 bracht Apple officieel drie opvolgers voor iTunes op Windows uit. iTunes voor Windows bestaat echter nog wel. Ook is er nog de iTunes Store nog voor het kopen van muzieknummers en albums en het aanschaffen en huren van films.

- Alles over iTunes
- Alles over de iTunes Store
- iTunes alternatieven voor Windows en Mac
- Sneltoetsen in de iTunes screensaver
- Wat is iTunes Connect?
- iTunes in de Cloud
- iTunes Match
- iPhone en iPad synchroniseren met je Mac
- De opvolgers van iTunes op de Mac
- Drie opvolgers van iTunes op Windows
- Muziek en films uit de iTunes Store cadeau geven
- Beltonen in de iTunes Store
- iTunes Store in de Muziek-app op de Mac
Kan ik het Nederlandstalig boek vanuit België
downloaden?
R.Bohez
Het gratis aanbieden van een franstalig boek op de belgische site is ronduit schandalig. Doe er iets aan Apple…
@teleromeo:
Omdat er in België Frans wordt gesproken is het niet schandalig dat er een boek in de Franse taal wordt aangeboden. Dat er geen Nederlandse versie is, is wel weer bedenkelijk.
de jongen in de gestreepte pyama heb ik eerlijkwaar al 3 dagen geleden gratis kunnen downloaden… waarom noemen ze het dan “het kado” van dag 3?
maargoed kan er mee leven het is immers graaaaaties
Sinds deze aanschaf (gratis) heb ik een gevalletje fraude aan mijn broek. Er worden op mijn naam apps gekocht.