HEMA USA Road Atlas: iPad-stratengids voor de VS

HEMA USA Road Atlas: iPad-stratengids voor de VS

HEMA USA Road Atlas is een nieuwe stratengids voor de VS, die maar 8 euro kost. Voor dat geld heb je een digitale stratengids met optie om topografische kaarten en watersportkaarten te kopen.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

hema usa road atlasAls je binnenkort naar de VS moet, zie je er misschien wat tegenop om een complete navigatie-app te kopen. Veel mensen gaan naar de boekhandel en kopen de bekende Rand McNally Road Atlas. Maar het kan ook goedkoper, met de vandaag gelanceerde HEMA Nav App. Die heeft niets te maken met het Nederlandse warenhuis. HEMA Nav App is een applicatie waarmee je van je iPad een digitale USA Road Atlas maakt. Vooral voor het plannen van lange ritten kan dat handig zijn. Bovendien zie je (beter dan op Google Maps) de toegangswegen van bijvoorbeeld natuurparken of de beste verbinding tussen twee steden.


hema navigatieDe app gebruikt de kaarten uit de Ultimate United States Road Atlas. Handig voor toeristen: alle informatie is offline beschikbaar, dus je hebt geen internetverbinding nodig als je bezig bent de VS te doorkruisen. De GPS-functie van de iPad (alleen in de 3G-versie) laat op de kaart zien waar je bent. Je kunt ook tussenpunten toevoegen, bijvoorbeeld plaatsen waar je wilt pauzeren of overnachten, of mooie plekken die je hebt gezien en met vrienden wilt delen. De app is dus geen volledig navigatiepakket met gesproken aanwijzingen, maar het laat wel zien hoe je op de kaart moet bewegen. Tijdens het autorijden kun je een eenvoudig scherm gebruiken, waarbij alleen een pijl aangeeft in welke richting je moet bewegen (zoals op de afbeelding hiernaast).

Wil je nog meer detail, dan kun je binnen de app topografische kaarten of watersportkaarten kopen.

Downloaden: HEMA USA Road Atlas (€7,99)

Informatie

Laatst bijgewerkt
11 april 2011 om 12:09
Onderwerpen
,
Categorie
Reizen

Reacties: 12 reacties

  1. Laat ik deze applicatie nou net………niet nodig hebben.
    Wou dat het waar was. Wat een luxe probleem.

  2. Dit zou ik dus ook voor Europa willen, en dan het liefst met kaarten van Michelin…

  3. Origineel geplaatst door Ronald1959
    Laat ik deze applicatie nou net………niet nodig hebben. Wou dat het waar was. Wat een luxe probleem.

    Is het nou nodig om bij alles wat er gepost wordt een negatieve reactie te zetten? En dan bedoel ik niet alleen jij maar meer mensen die azijn bij het ontbijt hebben gehad…
    Voor jou een luxe probleem omdat je niet verder op vakantie wil/kan dan je achtertuin, voor anderen DE oplossing waar ze al tijd op zitten wachten.
    Reageer niet of reageer positief en heb ook eens een goed woord over voor de mensen die een site als deze onderhouden en dagelijks op zoek gaan naar apps die voor een ander leuk en interessant zijn.

  4. Ben zo ie zo op zoek naar een goede Nederlandse stratengids voor de iPad (3G) die offline werkt. Maar bij m’n volgende trip naar de states met m’n huurautotje… dan staat deze er zeker op.

  5. @SilverShadow:

    Ik bedoelde het zeker niet als negatief, meer als een manier om te vertellen dat ik niet bij machtte ben om naar de VS te gaan en dat zeker wel graag zou doen. Als ik me dat kon veroorloven dan zou het wel of niet aanschaffen van deze app een luxe probleem zijn.

  6. Re Ronald en Silvershadow.
    Dat is altijd het probleem op dit soort fora.
    Lokt haantjesgedrag uit. Wie is er het slimste jongetje.
    Daarom houd ik meer van vrouwen

  7. Origineel geplaatst door H Oudekerk
    Re Ronald en Silvershadow. Dat is altijd het probleem op dit soort fora. Lokt haantjesgedrag uit. Wie is er het slimste jongetje. Daarom houd ik meer van vrouwen

    Ik ben een vrouw….

  8. @SilverShadow:
    Zo zie je maar weer. Algemeenheden zijn, in het algemeen onwaar, en dat is ook weer een algemeenheid.

    Mijn excuses mevrouw. Dan houd ik ook meer van U dan van mannen, ondanks Uw haantjesgedrag

  9. Ik ga toevallig 24 April 2 weken naar Florida. Heb alleen al een map van amerika gekocht voor de TomTom. Deze app ziet er wel goed uit maarja ik heb wifi versie van de iPad 2.

  10. Origineel geplaatst door H. Oudekerk
    @SilverShadow: Zo zie je maar weer. Algemeenheden zijn, in het algemeen onwaar, en dat is ook weer een algemeenheid.Mijn excuses mevrouw. Dan houd ik ook meer van U dan van mannen, ondanks Uw haantjesgedrag

    Ik heb geen haantjesgedrag, ik word een beetje flauw van mensen die overal wat over te zeuren hebben (niet zo specifiek aan Ronald, snap ik nu ook wel) terwijl anderen mensen hun stinkende best doen om leuke dingen te zoeken en te beoordelen. Heeft niets met haantjesgedrag te maken maar meer met respect en daar merk ik op meerdere fora jammer genoeg erg weinig van.

  11. Ik kwam laatst Navfree tegen van Geolite Ltd. Er zijn apps beschikbaar voor verschillende staten in de USA en een paar Europese landen. Zou moeten werken zonder dataverbinding. Heb het nog niet kunnen proberen, maar misschien is het een leuk gratis alternatief voor sommige plekken..

  12. @SilverShadow:

    Ik kan me ook goed voorstellen dat je af en toe uit je vel springt als men weer eens kort door de bocht reageert, dus ik heb er niet zoveel moeite mee. Overigens ben ik op een andere site pas geleden ook over mijn nek gegaan, omdat ik het steeds weer afzeiken van de iPad zo zat was. Ik schrok wel van mijn gedrag.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.