Hipstamatic Disposable uit de App Store verwijderd

Hipstamatic Disposable uit de App Store verwijderd

De iPhone-app Hipstamatic Disposable is om onbekende reden uit de App Store verwijderd. Volgens Hipstamatic zijn er geen plannen om de app weer in de App Store te plaatsen.
Bastiaan Vroegop -

Hipstamatic DisposableEind 2011 bracht de ontwikkelaar van de bekende fotografie-app Hipstamatic de iPhone-app Wegwerp uit, ook wel bekend als Hipstamatic Disposable. Hiermee kon je foto’s op de iPhone maken zoals met wegwerpcamera, waarbij je het rolletje deelde met andere app-gebruikers. De resultaten zag je pas wanneer je een fotorolletje vol had geschoten. De app is echter uit de App Store verwijderd. Waarom dit is gedaan of wie de app precies heeft verwijderd is nog niet duidelijk.


Life in Lofi kwam er achter dat de app niet langer in de App Store te vinden is. Later bevestigde Hipstamatic tegenover de site dat de app inderdaad uit de App Store was verwijderd. Volgens Hipstamatic zal de app later niet weer in de App Store verschijnen. Het is niet duidelijk of Hipstamatic of Apple de app heeft verwijderd.

Het is opmerkelijk dat Wegwerp nu pas uit de App Store wordt verwijderd. In maart verscheen er nog een update voor de app, die hem zijn Nederlandse naam en een volledige vertaling gaf.

De originele Hipstamatic-app is nog steeds gewoon verkrijgbaar in de App Store.

Tipgever: Steven010

Reacties: 4 reacties

  1. Dan gooi je die toch weg..?

  2. Zal je eerlijk zeggen dat ik de App erop heb staan vanaf het moment dat ie uitkwam maar werkelijk NOOIT meer dan 1 keer ‘een sessie’ heb gedaan met vrienden.

    Het idee is overigens onwijs! Het rolletje ontwikkelen gevoel is subliem, maar denk dat niet veel mensen zijn geweest die het op die manier zullen zien. Alles ‘moet’ immers meteen het sociale netwerk op.

  3. Jammer, idee was mooi! Mogen ze van mij ook Swankolab eruit gooien, hier kun je een lifetime upgrade kopen. Maar er is nooit meer een update gekomen.
    Hipstamatic daarin tegen blijft geweldig!

  4. Ik vroeg me al af welke foto-app weg was na het herstellen van m’n iPhone.. Was een erg leuk idee, alleen jammer dat het met Facebook accounts werkte en niet gewoon een “Disposable”-account

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.