Apple heeft een kleine update van iBooks uitgebracht, de boekenapplicatie voor iPhone en iPad. Veel nieuws is er niet te melden: vorige week introduceerde Apple al nieuwe functies zoals audio en video’s in boeken. In deze nieuwe versie is alleen een bug opgelost voor problemen bij het updaten van boeken. Nederlandse content is nog steeds schaars in de app.

Downloaden: iBooks (gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Facebook is (van moederbedrijf Meta) 's werelds grootste sociale netwerk, met apps voor de iPhone, iPad en desktop. Met diverse tips en gidsen helpen we je op weg om meer uit het sociale netwerk te halen, hoe je je privacy op Facebook kan verbeteren en meer. Wil je stoppen met Facebook, dan lees je hier ook hoe je Facebook kan verwijderen en je account kan opzeggen.

- Alles over Facebook
- Privacy op Facebook verbeteren
- Alternatieven voor de Facebook-app
- Facebook-account verwijderen
- Meest recente berichten in Facebook bekijken
- Facebook fotoalbums downloaden
- Facebook-app werkt niet op je iPhone? Probeer dit
- Facebook-notificaties uitschakelen
- Snel je Facebook-status bijwerken
- Facebook tweestapsverificatie via verificatie-app
- Donkere modus in Facebook Messenger
- Hoeveel tijd besteed jij in Facebook?
- Facebook verwijderen, account opzeggen en meer
- Volg iCulture op sociale media: Facebook en meer
Bij mij download die de boeken en als die download balk vol is blijft die daar hangen…
Kan niks met de applicatie dus.. Iemand een oplossing?:)
@Martijn: Als je toestel gejailbroken is, dan kan je dit probleem hebben.
@Flash3000: En hoe op te lossen?
@Martijn, @Flash3000: Ja, download dan de laatste versie van redsn0w (d8 b5? googleen :P) die verhelpen die bug mocht je gejailbroken zijn. Moet je wel weer een restore doen (ja, een complete wipe, anders kan je toestel miss gebrickt raken)
Dat programma is niet vooruit te branden op mijn iPod Touch 2G (identieke iPhone 3G hardware behalve GPS en telefoon).
Ik verkies GoodReader, stukken sneller en betere PDF engine (reflow in plaats van alle pagina’s cachen).
Ibooks is niet vooruit te branden op de iphone 3g.
Zo’n App had eigenlijk vanwege de slechte performance uit de appstore geweerd moeten worden 😉
@alchemist: Heb dat gevoel ook met mijn iPod touch 2G, op mijn 3GS werkt ie zeer vlot !
@Martijn: je kunt ook stanza proberen vind ik zelf 10x beter
Er was toch ook een mooi interactief boek van alice in wonderland?
Verders hopen dat de bibliotheek snel uitbreidt met leuke nederlandse boeken.
Je vraagt je af of er bij Apple ook iemand eens wat test – (liefst thuis of op vakantie/reallife inplaats van met een gloednieuw iDevice in een lab)
Hoe kan een miljardenbedrijf zoveel half stabiele troep uitbrengen
Op ipad werkt het overigens prima!