iBoss voor iPhone: Nederlands spiekbriefjes voor managers

iBoss is een Nederlandstalig spiekbriefje voor managers. Aan de hand van 40 instructiekaartjes krijg je te zien hoe je zaken als conflicthantering, vergaderen, gesprekken voeren en stijlen van leidinggeven uitvoert.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

iboss iphoneiBoss is een nieuwe Nederlandse iPhone-applicatie voor managers. Je vindt er in beknopte termen informatie over gesprekken voeren, conflicthantering, onderhandelen, stijlen van leidinggeven en vergaderen. De app bevat 40 kaarten en is gebaseerd op het spel ‘De baas spelen’, bedoeld voor leidinggevenden op middelbare en lagere niveau’s. Je leert hoe je op overtuigende wijze je medewerkers aanstuurt en begeleidt. iBoss is een uitgave van Thema, de uitgeverij van trainingsbureau Schouten & Nelissen.


Bij het onderdeel ‘Stijlen van leidinggeven’ krijg je vier kaarten met vier mogelijke benaderingen onder ogen. Er wordt beschreven in welke situatie je deze stijl van leidinggeven toepast en welke actie je moet ondernemen om de medewerker aan te sturen. Er zitten ook schema’s in iBoss, bijvoorbeeld bij de uitleg van conflicthantering.

Downloaden: iBoss (€0,79)

iboss-iphone

Reacties: 7 reacties

  1. Leuke tip, Baas G! ;-D

  2. Als een baas dit op zak moet hebben, zit ie op de verkeerde plek

  3. Het ziet er ook nog eens heel kinderlijk uit naar wat ik zie op de screenshots.

  4. Zou het wellicht iets zijn voor de nieuw baasjes van de toekomst. Die hoeven dan niet meer met het zoveelste boek aan de slag. Daarnaast is het natuurlijk niet meer dan een tiplijstje, als het niet in je zit zal het beste boek of app je niet helpen.

    Origineel geplaatst door aapie99
    Als een baas dit op zak moet hebben, zit ie op de verkeerde plek

  5. Inderdaad, ervaren managers en leidinggeven zullen dit als al lange gelezen en toegepast vinden, maar……
    Er zijn genoeg mensen die ook al zijn ze niet leidinggevend hier wat aan hebben. Het geeft een houvast in de verschillende processen die je tegen kan komen. Mensen die niet de hele tijd met leidinggeven bezig zijn, maar bijvoorbeeld ook meewerkend zijn in een klein bedrijf zullen er best wat aan hebben. Ik vind hem top.

  6. Origineel geplaatst door Jordy
    Het ziet er ook nog eens heel kinderlijk uit naar wat ik zie op de screenshots.

    Klopt, dit kan een kind van 6 nog in paint maken.

  7. Vormgeving kan idd wel beter maar na een paar minuten rondneuzen in deze app lijkt het toch erg handig en bruikbaar. En daar gaat het toch om. Blijft zeker op mijn iphone staan.