iPrijs 2.0 krijgt barcodescanner en is aangepast voor iOS 4

iPrijs 2.0 krijgt barcodescanner en is aangepast voor iOS 4

iPrijs 2.0 heeft een barcodescanner gekregen, werkt op iOS 4 en werkt sneller dan voorheen. De app checkt prijzen in honderden webwinkels.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

iprijsDe prijsvergelijkingsapp iPrijs is beschikbaar in een nieuwe versie. iPrijs 2.0 heeft een barcodelezer gekregen, die veel formaten ondersteunt. Er is een optie toegevoegd om productprijzen te delen met vrienden via e-mail, Hyves en Twitter en je kunt bladeren door meerdere productcategorieën. De app zoekt door miljoenen producten en toont de actuele prijzen van honderden webwinkels. Zo weet je bijvoorbeeld bij de Media Markt meteen of een voorgespiegelde knalprijs echt de laagste is die je kunt vinden.


De eerste versie van de iPrijs-app verscheen in februari en werd meer dan 50.000 keer gedownload. Na de laatste grote iOS-update werkte de app niet meer goed. Dat is nu opgelost met versie 2.0: die is geschikt voor iOS 4 en heeft optimalisaties voor het Retina Display van de iPhone 4. De app is sneller en betrouwbaarder. Een nieuwe server zorgt ervoor dat de resultaten sneller worden getoond. Om de klanten van de oude versie tegemoet te komen, geeft de ontwikkelaar hen de mogelijkheid om gratis te upgraden naar versie 2.0. Maar dat is natuurlijk een wat loze belofte, omdat dat voor 99,9% van alle iPhone-applicaties geldt: updates zijn bijna altijd gratis.

iprijs iphone

Naast deze nieuwe iPhone-versie verscheen er afgelopen week ook een Android-versie van iPrijs. Op dat platform is het al gebruikelijker om barcodes te scannen, bijvoorbeeld om nieuwe apps te downloaden. iPrijs ondersteunt de barcode-formaten QR-Code, CODE-128, CODE-39, I25, DataBar, DataBar-Exp, EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, ISBN-13, ISBN-10 en PDF417.

Downloaden: iPrijs (€1,59)

Reacties: 14 reacties

  1. Ik had op mijn 3g ooit een gratis versie hier van…

  2. Mocht de ontwikkelaar dit lezen: Doe alsjeblieft wat aan het icoontje. Zo iets stop ik het liefst zo ver mogelijk weg..

  3. Als je iets probeert te scannen gaat dat niet lukken (crash) dus volgens mij moet er nog wel wat gebeuren met deze app.
    zonde van het geld ook al is het maar € 1.59 . !

  4. Wat ik me afvraag; waar haalt deze app zijn bronnen voor de prijzen vandaan? En zijn die lijsten ook ‘gesponsord’, net als die verzekerings- en energie vergelijkingssites?

  5. App doet helemaal niks. Werkt dus niet! Mijn advies: wacht met de aanschaf tot het werkt!

  6. De app van kieskeurig doet toch precies hetzelfde? Daarbij is die nog gratis ook.

  7. Werkt dit nou echt? Iemand vertelde me dat hij met dit programma (misschien was het ook wel een concurrerend programma) alleen maar gesponsorde resultaten kreeg (dus waarbij de maker van het programma er beter van wordt als je via de door hun vertoonde link een product besteld. Eigenlijk net zoals de ituneslinks op deze site). De omvang van de database lijkt me het allerbelangrijkste criterium bij de keuze voor een dergelijk programma.

  8. Net aangeschaft, werkt niet. Dag geld!

  9. Haast klus? Testen ontwikkelaars hun apps. en updates eigenlijk nog wel voordat ze deze de wijde virtuele wereld in smijten???

    Mijn Crash Report is inmiddels onderweg.

  10. Origineel geplaatst door Ronald
    De app van kieskeurig doet toch precies hetzelfde? Daarbij is die nog gratis ook.

    +1 😉 als je dan toch van prijzen vergelijken houdt, neem je ook de goedkoopste prijzen vergelijker 😉

  11. Alsof deze app wil zeggen “Goedkoop is duurkoop”
    Dan moet je wel de duurste vergelijker hebben om het duurste artikel kunnen vinden…

  12. Origineel geplaatst door Frank van Manen
    Mocht de ontwikkelaar dit lezen: Doe alsjeblieft wat aan het icoontje. Zo iets stop ik het liefst zo ver mogelijk weg..

    Wat is er verkeerd aan het icoontje?

  13. een geweldige app.

    Hij deed het inderdaad niet meer na dat ik me iphone had geupdate naar iOS 4, maar deze update werkt wel.

    en deze barcodescanner werk echt snel.

    thanks voor deze app.

  14. na betaling,donwnload maar doe niets, mijn geld kwijt….
    3GS 3,1,3

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.