De game iSamurai is alweer een game die gebruik gaat maken van de peer-to-peer-functie in iPhone OS 3.0. Met de game kun je je iPhone of iPod touch rondzwaaien alsof het een zwaard is. Met de game kun je alleen of in multiplayer-variant spelen. Ben je alleen, dan kies je uit één van de vier computertegenstanders die elk verschillende sterkte hebben. Met z’n tweeën kon je tot nu toe via een lokaal Wi-Fi-netwerk spelen. De nieuwste versie maakt het ook mogelijk om via Bluetooth te spelen, maar alleen als je beschikt over een iPhone 3G, iPhone 3GS of de tweede generatie iPod touch.
Je iPhone of iPod touch moet daarbij wel voorzien zijn van OS 3.0. De game kost €0,79 in de App Store.
Er zijn op dit moment al heel wat games die met peer-to-peer functionaliteit werken: Flick Fishing, Leaf Trombone, Bomberman Touch 2, Flight Control, Tic-Tac-Touch, F.A.S.T en Touch2 zijn voorbeelden. Er zijn ook applicaties die er gebruik van maken, zoals BeamMe voor het verzenden van visitekaartjes, Sonifi om samen muziek te maken, BluChat voor het chatten via Bluetooth en AirPhoto voor het versturen van foto’s via Bluetooth naar vrienden.
Downloaden: iSamurai (€0,79)
Eventueel kun je ook eerst een gratis Lite-versie downloaden, zonder Bluetooth-functie.
Hieronder nog een ander filmpje:
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ziet er vet uit maar kan iemand me uitleggen wat precies peer to peer is?
@John: Copy/paste van Wikipedia…
😉
Haha dit is echt een briljant spel! Het is gewoon zo melig om te spelen!
Ik zie al de Iphone’s die door de lucht vliegen 🙂
Net als de controlers van de WII in het begin.
Deze developer brengt volgende week daarom de applicatie “vergooien” uit voor de iPhone.. Is schijnbaar levensecht!!
in een iPhone omgeving wordt met peer-to-peer bedoeld dat je met z’n tweeen kunt spelen via een bluetooth verbinding (eenvoudig gezegd, want er zit natuurlijk heel veel meer achter, maar daar heeft Apple een mooie bibliotheek omheen geknutseld zodat software ontwikkelaars daar niet te veel over hoeven na te denken )
werkt alleen met iPhone OS 3.0+
Ik denk na het uitkomen van deze game voor de iphone, dat er veel iphone reparaties moeten worden verricht :P:O
Voor de rest wel grappig.
is er iemand in de buurt met wie ik kan vechten, ik ben wel eens benieuwd hoe dat gaat…
daar moet toch wat op te vinden zijn, een sociale netwerk site met daarop een kaart waar de iSamurai spelers zich bevinden of zoiets ???