Kinetic GPS-sporttracker voor iPhone vandaag gratis te downloaden

Kinect is vandaag gratis te downloaden. De sporttracker voor de iPhone is te gebruiken voor hardlopen, wandelen en andere outdoor-activiteiten.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

kinect iphoneIs de gratis applicatie Topo Tutor van AppEvent niet helemaal jouw smaak, dan valt er gelukkig nog genoeg ander moois in de App Store te vinden. De applicatie Kinetic is vandaag ook gratis en zeker en aanbeveling waard. Normaal kost deze applicatie €2,99. Kinetic is een applicatie waarmee je via GPS je activiteiten kunt tracken. De app is bedoeld voor bezigheden buitenshuis, zoals rennen, fietsen, wandelen of het ontdekken van een nieuw gebied. Je kunt bijvoorbeeld vastleggen hoe je door een bos, natuurgebied, pretpark of winkelcentrum bent gelopen en na afloop zien hoeveel kilometer je hebt afgelegd. De ontwikkelaar geeft Kinetic gratis weg… omdat het vrijdag is.


Er zijn heel wat applicaties voor de iPhone waarmee je sportactiviteiten kunt tracken. Runkeeper Pro is één van de bekendste (en bovendien sinds kort ook gratis). Kinetic is een alternatief, waarmee je statistieken en workout-informatie kunt vastleggen. Ondertussen luister je naar je favoriete muziek en blijf je op de hoogte via audiofeedback over je prestaties. Je kunt je eigen doelen stellen en bijhouden tijdens het sporten. Tijd en afgelegde afstand worden vastgelegd, je krijgt een live-kaart te zien van je locatie, hoogteverschillen en tempo zijn achteraf te raadplegen en nog veel meer.

kinect iphone   kinect iphone

Je kunt het uiterlijk van de applicatie aanpassen en er zijn diverse trainingsschema’s voor beginners en gevorderden beschikbaar, bijvoorbeeld een 8 weken durende training om naar 5 of 10 kilometer te gaan, of een programma van 12 weken om voor een halve marathon te trainen. Die trainingsprogramma’s zijn bij Runkeeper ook wel te krijgen, maar het aanbod is nog beperkt en je zult voor de meeste moeten betalen. Je kunt je prestaties delen via Facebook, Twitter en e-mail. Sessies kun je opslaan in .kml- en .gpx-formaat, zodat je ze later kunt analyseren of in andere programma’s inlezen.

Als Runkeeper en Nike+ GPS je niet over de streep hebben gehaald om in januari weer te gaan sporten, misschien lukt het dan met Kinect wel?

Downloaden: Kinect Kinetic (tijdelijk gratis, normaal €2,99)

Reacties: 25 reacties

  1. Ziet er goed uit.

  2. Downloaden: Kinect Kinetic (tijdelijk gratis, normaal €2,99)

    Microsoft zit hier toch niet achter? 😉

  3. Origineel geplaatst door Chuck
    Downloaden: Kinect Kinetic (tijdelijk gratis, normaal €2,99)Microsoft zit hier toch niet achter?

    En:
    …… lukt het dan met Kinect wel? ….

    Kinetic is ook hier Kinect.

  4. Doe mij ook maar zo’n gratis Kinect! -Flauw-

  5. Die nemen we mee. Er zal vast wel ooit eens een dag komen dat ik wat kilootjes kwijt kan raken..

  6. Origineel geplaatst door Chuck
    Downloaden: Kinect Kinetic (tijdelijk gratis, normaal €2,99)

    Microsoft zit hier toch niet achter? 😉

    Nee, Microsoft is niet zo sportief! En de app ziet er overigens prachtig uit, veel te mooi om door Microsoft gemaakt te zijn!

  7. Heel toevallig heb deze app een maand geleden gekocht. Ik heb hem gebruikt en ik moet zeggen dat ik hem niet prettig vindt in het gebruik.

    Ik heb hem gekocht omdat hij er mooi uitziet, maar daar blijft het bij. Hij heeft teveel rommel en crashed vaak op m’n iPhone 4.

    Ik geef nog steeds de voorkeur aan Runmonster

  8. Ik gebruik al twee jaar met groot genoegen RunKeeper.

  9. Hmm… volgens mij ben ik wat te laat

  10. Hm volgens mij ben ik ook te laat, maar had hem wel graag gehad:(

  11. Volgens mij is deze app al niet meer gratis… Als ik op de link naar itunes klik, dan is de prijs gewoon weer 2,99

  12. Hoezo gratis? Er staat toch echt 2,99 euro

  13. Helaas te laat voor de gratis uitvoering, maar toch gekocht, komt mooi uit, van de week op reis, backpacken.
    Leuke tool om alles bij te houden.
    werkt trouwens feilloos, net getest. top!

  14. Ik wil niet zeuren, maar het gebeurt wel vaker dat eendaagse gratis apps pas na 21.00 uur worden worden gepubliceerd en dan grijp je er naast… 🙁

  15. Wow, die interface ziet er wel fantastisch uit!
    Maar ik blijf absoluut RunKeeper Pro gebruiken; stabiel en volwassen app, veel features, handig in gebruik èn vaak updates met bugfixes en nieuwe mogelijkheden.

  16. Een beetje sneu dat gratis aanbiedingen dikwijls alweer verlopen zijn omdat men de mail van iphoneclub pas de volgende dag in zijn mailbox krijgt…

  17. @Frank van Manen: Beter eten, vooral gaan gewichtheffen, en voor de conditie hardlopen of zo. Het gebeurt niet, je moet ’t doen 🙂

  18. @Mark: Die email sturen ze niet handmatig. Ze kunnen ook niets aan de zogenaamde nieuwsbrief wijzigen, is via een dienst van Google.

  19. Thanks. Dit verklaart alles.
    Keep up the good work!

  20. Wel op tijd gedownload maar toch betalen. Lijkt op misleiding door leverancier. Ik heb een klacht ingediend bij Apple!