Klokken voor de iPhone: xClock, BigClock en aangepaste fonts

BigClock en xClock voor de iPhone zijn twee klokapplicaties waarmee je de iPhone als een bureauklokje (of als horlogevervanger) kunt gebruiken. Tevens is er een fontpakket verschenen waarmee je de systeemklok van de iPhone een ander uiterlijk geeft.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Font klokxClock en BigClock zijn twee nieuwe klokapplicaties voor de iPhone. Ze doen beide hetzelfde: ze laten een grote klok zien zodat je de iPhone als een soort bureauklok kunt gebruiken. Het verschil tussen beide, is dat xClock een analoge klok laat zien, terwijl die van BigClock digitaal is. Liever de standaard systeemklok in een speelse variant? Dat kan ook: met een Russisch fontpakket wordt het mogelijk om het lettertype van de systeemklok aan te passen. Je hebt de keuze uit de hiernaast getoonde fonts.


xClockEcht smaakvol ziet het er niet uit, maar wat maakt het uit. Na het downloaden van de fonts vanaf iPhones.ru moet je deze naar de map /System/Library/Fonts/Cache/ kopiëren. Na het herstarten van de iPhone verschijnt het nieuwe klokfont vanzelf.

BigClock is te installeren via de iSpazio source (repo.ispazio.net) terwijl je xClock terugvindt bij BigBoss (thebigboss.org/repo.xml).

Reacties: 2 reacties

  1. Die 4de valt best mee.. Maar ik begin er niet aan.. Klokken genoeg hier in huis, ik doe wel andere dingen met me iPhone 😉

  2. fonts voor bigclock hier : http://narod.ru/disk/528050000/custom_clock_fonts.zip.html

    Er zitten in die zip 5 mappen met fonts.
    Moet ik die zó in /System/Library/Fonts/Cache/ zetten? Of zonder mappen en alles in die map?
    En hoe kan ik vervolgens kiezen welk font ik wil?

    Verder werken beide prima.