Het is een trend om voor elke mini-activiteit een aparte applicatie uit te brengen. iCatchall gaat tegen die trend in om een hoop mini-applicaties samen te bundelen in één applicatie. Het is
gratis in de App Store te vinden voor €0,79 en combineert een zaklamp, fooienrekenmachine, lineaal, timer, tikkenteller, waterpas en nog wat meer handige hulpmiddelen. De ontwikkelaar belooft steeds nieuwe functie toe te voegen, waarvoor je niets extra’s hoeft te betalen.
Hieronder een filmpje van iCatchall [App Store] (
ICS Mobile is een nieuw bedrijf, dat momenteel de laatste hand legt aan de locatiegebaseerde game iTag Live. Als speler gebruik je de GPS in je iPhone om tegenstanders te vinden, waarna je ze met de camera van de iPhone virtueel neerknalt. Maximaal acht spelers kunnen meedoen. Je werkt in teams, waarbij je via conferentiegesprekken met je teamleden kunt overleggen. Er is ook gedacht aan Facebook Connect-integratie, ratings, meer wapens en granaten die je met een werpbeweging van de iPhone naar je tegenstander kunt gooien. Op YouTube kun je een reeks tutorials vinden. Meer info is te vinden op iTag Nation.
Op de Comic Convention in New York heeft Marvel bekendgemaakt dat er binnenkort Motion Comics in de App Store zullen verschijnen. Het zijn geen tekenfilmpjes, maar cartoons met animaties. Sommige afbeeldingen bewegen en de personen op de afbeelding kunnen ook praten. Prijs en startdatum zijn niet bekend. Onderstaand filmpje geeft een indruk hoe het eruit komt te zien:
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
iCatchall… heerlijk, wat een sarcasme in die stem
@El Abogado Del Diablo:
Idd. Ik moest lachen. Vanmorgen die app gedownload hij is echt waardeloos. Zo waardeloos dat ‘ie op m’n telefoon mag blijven.
iCatchall : nog wat meer andere hulpmiddeltjes?! Je kan er miljaar zelfs bestanden mee lezen, zoals Word-documenten! Het is gratis, en dit alles nu ik een paar weken geleden Memory Stick heb aangeschaft! dju!!!
@Le0:
Dia app is helemaal niet waardeloos, hoor. Je beseft zeker niet dat je overal je files gratis kan meenemen? MemoryStick of TextGuru kosten geld hoor!
Ik had het filmpje zelf nog niet gezien, maar het sarcasme is inderdaad .. euh .. verhelderend 😉
Het is alleen vandaag gratis.
Maar inderdaad nogal waardeloos.
iTunes:
‘Aankoop van dit artikel momenteel niet mogelijk. Dit artikel wordt gewijzigd. Probeer het opnieuw op een later tijdstip.’
Teveel belangstelling?
butcherjf zei op 11 februari 2009 om 18:33
Nee, het artikel wordt gewijzigd.
:S hoe dann 10 sec geleden gratis, kon hem niet installeren en nu €0,79 !!!
Kijk maar ff met die zooi !
Niet helemaal meer. nu kost het 0.79 euro
LOL
“You can measure… eh things.”
Ik had iCatchall nog net optijd gratis gedownload, altijd handig dit 😛
Amai, dan was ik toch écht net op tijd…
Om dus nu zijn alle updates gratis, en als je hem nieuw wilt dan betaal je nu dus 0.79
idd.. echt heel leuk..
shit, net te laat met het aanschaffen… Ik ga hier ook geen geld voor uitgeven. Die acties over het op de hoogte brengen van gratis dingen door iPhoneclub.nl zijn echt leuk. Ideaal voor koopjesjagers en ‘arme’ studenten zoals ik. (arme tusen aanhalingstekens, want als ik echt zo arm ben zou ik geen macbook en iphone hebben…)
Wat nog ontbreekt aan iCatchAll is een schetenapplicatie. Dan is €0,79 niet duur! Alle nutteloze apps onder één app 😉
Ik klikte om dit gratis te downloaden en toen was hij opeens betaald, dus nu moet ik  €0,79 betalen?
Het is nog niet van mijn account afgeschreven?
@Steven: Zit er ook in: “Flatulence”
Nu is het wel van mijn account afgeschreven….
Sonde van het geld.
@Frog: wat zijn nou 80 centjes?
Heb je gelijk in…., maar alsnog wel dom dat zoiets gebeurt (of van mij of van apple).
Heerlijk om weer gerickrolled te worden. Voor het eerst op mijn iphone.
Die marvel gedoe is wel cool ben benieuwd wanneer het komt