
Mobits Cam geeft acht effecten voor over je foto’s
Met Mobits Cam voor de iPhone hoeven jij en je vrienden niet meer in een fotohokje op een willekeurig station te kruipen. Gooi met de applicatie verschillende effecten over foto’s, zoals een spiegelend beeld, sepiatinten, röntgenfoto en Fish Eye. De effecten zijn al te zien voordat een foto is gemaakt, waardoor je rekening kunt houden met het effect tijdens het maken van de foto. De app heeft veel weg van Photo Booth, een bekend programma op de Mac. De geproduceerde foto’s zijn scherp, helder en worden in hoge resolutie op je telefoon opgeslagen.

Mobits Cam werkt aardig goed, maar je moet er wel rekening mee houden dat het programma niet geschikt is om snelle shots te maken. Wanneer je de foto maakt is er sprake van een vertraging van enkele seconden. Je moet de camera dus goed stilhouden, anders bestaat er een kans dat de foto onscherp is.
Downloaden: Mobits Cam (€0,79)
Via: App Advice
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
De app heeft veel weg van Phone Booth, een bekend programma voor de Mac.
het is Photo Booth op de Mac
Phone Booth…?? Je bedoelt denk ik “Photo booth” 😉
Voor effecten zijn er zoveel apps. ik vrees toch ook stuk fijnere stukjes software. bijv. hipstamatic of (uiteraard) camerabag. realtime deze effecten eroverheen zal misschien iets teveel van het goede zijn, zou wel nog leuker zijn, maar goed.
Zo te lezen nog genoeg verbeterpuntjes?
Niet echt een bijzondere app lijkt mij? :S
Er zijn best veel apps met deze functies (meestal ook beter) en daar wordt ook geen nieuws over verspreid dus snap niet het nut van deze newsflash :S
OP mijn iphone 3 loopt het programma steeds vast.
Een foto wordt genomen en vervolgens gebeurd er niks meer. Niet zo goed dus