Mover+: contactgegevens en foto’s uitwisselen via Bluetooth

Mover+: contactgegevens en foto’s uitwisselen via Bluetooth

Misschien ken je de applicatie Mover wel. Met deze applicatie is het mogelijk bestanden te delen, maar dit werkt alleen via Wi-Fi. Nu is er Mover+, waarmee je ook over Bluetooth contactgegevens kunt delen.
Jelle Ages - · Laatst bijgewerkt:

mover+Misschien ken je de applicatie Mover wel. Met deze gratis applicatie is het mogelijk om foto’s en contacten uit te wisselen door ze te schuiven naar een andere iPhone die zichtbaar is op je scherm. Je moet bij deze applicatie wel allebei op hetzelfde Wi-Fi-netwerk zitten. Nu heeft ontwikkelaar Infinite Labs de applicatie Mover+ uitgebracht. Deze werkt hetzelfde, maar je kunt nu ook informatie uitwisselen over Bluetooth, zodat je geen Wi-Fi-netwerk meer nodig hebt.


In de applicatie Mover was het bovendien alleen maar mogelijk om foto’s en contacten te delen. In Mover+ kun je ook Safari-bladwijzers naar een andere iPhone of iPod touch schuiven of een stukje tekst versturen dat je hebt gekopieerd uit een andere applicatie, zoals een notitie of een e-mail.

Mover+ is geen update van Mover, maar een aparte applicatie. Je kunt Mover zien als een lite-versie van Mover+, waar je voor moet betalen: de ontwikkelaar vraagt er €1,59 voor.

Info: Mover+

Informatie

Laatst bijgewerkt
2 november 2009 om 0:38
Categorie
Diensten

Reacties: 14 reacties

  1. In cydia is ook mover open te vinden , deze is opensource(gratis dus) en werkt perfect (ook via bluetooth)

  2. Bluetooth bljift een ondergeschoven kindje bij de iphone.

    Waarom kan ik via bluetooth geen bestanden, contactgegevens en foto’s versturen naar andere (niet-iphone) telefoons?

    Tot de tijd dat Apple het fixt, kan deze app wellicht iets verlichten: http://www.installerapps.com/2009/05/27/bluetooth-2/

  3. Je bent dan wel weer afhankelijk van de ander, die ook deze app moet hebben. En gezien niet iedereen voor applicaties betaald, ben ik niet van plan deze app te kopen. Als ik iets door wil sturen dan doe ik dat via email.

  4. Leuk! Als Apple er nu nog even voor zorgt dat de standaard BT file transfer protocols ondersteund worden (I can dream, can I) 🙂

  5. Bruut! Maar ik zoek nog steeds een app waarmee ik met een Nokia Bluetooth kan gebruiken?

  6. Ik gebruik al een tijdje Mover. Voor hier in huis (2 iPhones via wifi) werkt het super! De BT-optie is inderdaad wel een gemis voor buitenshuis. Misschien een upgrade waard…ookal is een emailtje net zo snel gestuurd

  7. Ik gebruik altijd bump. Wifi niet nodig, verzendt contacten en foto’s. Daarmee kan je ook je eigen contactgehevens versturen.

  8. de app: “photoshare” werkt prima via bluetooth

  9. Werkt niet op de eerste iPhone ofwel?

  10. @Jeffrey:

    Het werkt wel op de 1G. Ik heb een 3GS en mijn vrouw heeft mijn “oude” 1G (met 3.0). Wij gebruiken Mover om pix heen en weer te sturen van 1G naar 3GS.

  11. Dit soort programma’s houden toch geen stad als je er voor moet betalen…
    Apple moet eens met een fatsoenlijke bt ondersteuning komen!
    En anders richting cydia

  12. Voor foto’s te versturen werkt foto beamer ook goed.

  13. Dit is een Nep-applicatie om zogenaamd je ‘vrienden’ voor de gek te houden.
    Sta je nog mooi voor aap, als je daadwerkelijk iets moet versturen.
    @whulsbergen:

  14. is er geen app waarmee je via bluetooth foto’s kan sturen naar andere gsm’s of zelfs pc’s??

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.