Nieuwe Angry Birds Space komt naar de iPad

Het nieuwe Angry Birds Space maakt zich op voor de iPad. Voortaan kun je de kwade vogels vanaf een katapult schieten in de ruimte, waarbij je verschillende planeten en grapjes van de zwaartekracht kan verwachten.
Bart Breij -

Angry Birds Space aangekondigd voor iPadDe populaire Angry Birds-gamereeks, waarin je vogels katapulteert op stellages met varkens, komt terug naar de iPad. Angry Birds Space gaat het nieuwste deel uit de serie heten, en die wordt op de eerste platformen al op 22 maart verwacht. Het ligt in de lijn der verwachtingen dat op die datum ook de iPad-versie uitkomt, omdat ontwikkelaar Rovio Mobile Angry Birds zoveel mogelijk gelijktijdig uitbrengt voor de grote platformen.


Er is nog niet zoveel meer bekend gemaakt van Angry Birds Space dan een zwarte teaser trailer waaraan je alleen de naam van het spel nog kan opmaken, maar toch lijkt het ruimte-thema een goede voortzetting van de reeks. Het betekent dat de vogels die je vanaf een katapult moet lanceren, te maken hebben met een andere zwaartekracht. Die zou bijvoorbeeld kunnen verschillen per planeet, om maar eens een voorbeeld te noemen. Ook bekende science-fiction thema’s als telepoorten, zwarte gaten en magnetische velden zouden opeens hun opwachting kunnen maken in Angry Birds.

Het is slechts van de laatste weken dat Angry Birds niet constant meer een hoge plek in de top best verkochte iPad-apps opeist. De laatste Angry Birds, Rio, dateert al van januari 2011. Daarvoor verschenen het originele Angry Birds en Angry Birds Seasons. Alle delen zijn regelmatig voorzien van grote, gratis updates met nieuwe levels, waardoor de spellen uitermate populair bleven. Inmiddels hebben vele ontwikkelaars dat model van contentvoorziening overgenomen.

Informatie

Laatst bijgewerkt
18 februari 2012 om 11:50
Categorie
Games

Reacties: 5 reacties

  1. Mwah…. heb het al erg gehad met Angry Birds. Te lastig op ten duur. En doordat je het overal tegenkomt, gaat het mij ook steeds meer tegenstaan. Al die (bizar slechte) klonen maken het ook niet interessanter.

    Ik wacht trouwens wel op een vervolg of uitbreiding op die andere klassieker: Plants vs Zombies. Lijkt mij dat daar ook veel meer uit te halen was?

  2. ik ben eens benieuwd hoe angry birds space eruitziet

  3. Te lastig? Vind het wel meevallen. 3 sterren in elk level is een ander verhaal. Kijk erguit naar de nieuwe mogelijkheden 🙂

  4. Wat een onzin om te zeggen dat veel bedrijven deze manier van content voorziening hebben overgenomen. Voor angry birds waren er al genoeg andere bedrijven die het ook zo deden.

  5. Foldable PU Leather Case for iPad 2 with Adjustable Stand
    http://c7r.de/M397